» Еврика успішно стартує

Еврика успішно стартує

Автор: vlad9486 от 22-01-2014, 14:36

Еврика успішно стартує21 січня 2014 року на базі Побузького центру дитячої та юнацької творчості Голованіського району відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. На конкурс були представлені учнівські роботи з двох напрямків: історичного та філологічного. Гостями заходу стали працівники відділу освіти Голованіської РДА та працівники Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді:, виконавчий директор МАНУМ С.Філянт, методист А.Касяненко та науковий керівник секції історії Ю.Бондарчук.

Хочеться сказати, що наукове товариство учнів «Еврика» працює лише рік і цьогорічний конкурс проводиться в Голованіському районі вперше. Та дослідження учнів, представлені на конкурс говорять про те, що робота в товаристві ведеться на належному рівні. До роботи в НТУ залучені кращі педагогічні працівники району. Директор ЦДЮТ Лісовенко К.О., методист Полянецька Т.О., Еврика успішно стартуєта педагогічні працівники активно співпрацюють з територіальним відділенням МАНУМ. Результатом спільної роботи стане участь трьох учениць Голованіського району в ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту.

Тож, побажаємо юним дослідникам Голованівщини не зупинятись на досягнутому, досягати нових перемог і вірити в свої сили. А всім небайдужим педагогам – творчого натхнення та гарних учнів!

С.Філянт
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: