Вітаємо!

Автор: vlad9486 от 29-04-2014, 09:03

Вітаємо!Сьогодні, 29 квітня 2014 року в актовій залі Національного еколого-натуралістичного центру відбудеться офіційне закриття ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Останніми взяли участь у щорічному інтелектуальному змаганні учасники відділень філософії та суспільствознавства, наук про Землю.

З перемогою ми щиро вітаємо ученицю 10 класу Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) Валенту Юлію, яка виборола ІІ місце у секції журналістики з темою роботи „Молодіжна журналістика: кіровоградський вимір”. Ми бажаємо нашій не зупинятися на досягнутому, і наступного року стати абсолютною переможницею на ІІІ етапі конкурсу-захисту.

Слова вдячності хочемо висловити науковим керівникам юної дослідниці, адже це ті люди, які завжди були поруч з Юлею, допомагали їй, надихали, ділилися своїм досвідом та вірили в можливості учениці: Ткаченко І.А. ,кандидату філологічних наук, старшому викладачеві кафедри видавничої справи та редагування КДПУ ім. В.Винниченка та Павленко В.В., вчителю української мови та літератури Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв).
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: