» Ділимося враженнями учасників Літніх шкіл Кіровоградської Малої академії!

Ділимося враженнями учасників Літніх шкіл Кіровоградської Малої академії!

Автор: aljona от 14-06-2018, 11:37
    В Кіровоградській Малій академії завершили свою роботу Літні школи, які проходили з 4 по 8 червня 2018 року на базі Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв). Заняття проводилися науковими керівниками по чотирьом профілям: філологічний, історичний, фізико-математичний і школа комп’ютерних технологій.

  Учасники мали можливість не тільки здобути нові знання, ознайомитися з актуальними напрямами досліджень, але й відвідали творчу лабораторію відділу мистецтва обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Дмитра Чижевського, взяли участь в екскурсії-квест, науково-тематичній екскурсії в Кіровоградському художньо-меморіальному музеї О. О. Осмьоркіна.

   Особливо були вражені астрономічним практикумом «Зоряне небо», заняттями з робототехніки, які дали можливість попрактикуватися в улюбленій справі.

   Психологічні тренінги, заняття «Ораторське мистецтво», тренінг «Робота в команді лідер» дали змогу учасникам підвищити самооцінку, позбутися від різних страхів, які виникають під час захисту науково-дослідницьких робіт. Владислав Балог, учасник філологічної школи впевнений: «Ці знання знадобляться у житті, тому що кожного дня треба відчувати себе лідером, не боятися виступів на публіці, виражати свої думки».

  Учасники історичної школи: Катерина Сергієнко, Антон Потєхін, Юрій Ванін, Михайло Громовий, Володимир Таборанський подякували своїм науковим керівникам за нестандартний підхід до вивчення історії. На думку Катерини Сергієнко: «Етнологічні лікбези, екскурсії-квести, науково-тематичні екскурсії – це найкращі прийоми вивчення історії, які дають можливість не тільки здобути знання, а й поринути в історичну, таємничу атмосферу».

   Бажаємо всім учням гарного відпочинку, творчого натхнення, чекаємо всіх в новому навчальному році. До нових зустрічей в Малій академії!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: