» Слухачі КМАНУМ стали фіналістами Міжнародного конкурсу проекту Diamond Challenge for High School Entrepreneurs

Слухачі КМАНУМ стали фіналістами Міжнародного конкурсу проекту Diamond Challenge for High School Entrepreneurs

Автор: aljona от 31-01-2019, 09:19
Для підтримки та розвитку молодіжного підприємництва 14 та 15 березня 2019 року в Україні відбудеться фінальний етап конкурсу Diamond Challenge for High School Entrepreneurs (для молодих підприємців віком 15-18 років). Слухачі наукових секцій КМАНУМ стали фіналістами національного відбору конкурсу та отримали шанс поборотися за 1000 доларів і можливість представляти Україну зі своїми проектами в США.
Проект «DOME»
(Автори проекту: випускниця КМАНУМ - Маркова Яна та дійсний член КМАНУМ - Лавренко Софія)
Конкуруючі технології в будівництві «розумних» будинків і споруд – це заощаджувальні системи керування опаленням, освітленням та іншим комунікаційним устаткуванням. За прототип взято архітектурну форму у вигляді природного алмазу-діаманту. DOME це проект конструкції житлового будинку, що дозволяє використовувати сонячне світло як інструмент освітлення і утеплення приміщень. Такий підхід дає можливість зменшити споживання електроенергіі в житлових приміщення та заощадити на комунальних платежах.
Проект «InSky Light»
(Автори проекту члени наукових секцій КМАНУМ: Стеблина Дмитро, Терентьєва Єлизавета)
За допомогою використання електромагнітних процесів поля Землі пропонується замінити всесвітню мережу електричного зв'язку на нове покоління бездротових мереж. Ця нова модель вимагає нових способів видобутку і транспортування енергії, яка є природньою. Запропонована технологія «Insky Світло» дає можливість отримувати і поставляти електроенергію в будь-яку частину земної кулі, в будь-який час року, з максимальною ефективністю і без мережі електропередач.
Проект Spektrum
(Автори проекту: випускник КМАНУМ - Глущенко Сергій та слухачка КМАНУМ - Максимова Аліна)
Розроблено технологію виготовлення та нанесення покриття у вигляді наноплівки, колір якої досягається зо допомогою використання природніх явищ, зміни довжин електромагнітних хвиль, при певному куті падіння на внутрішні поверхні заломлюючого покриву , за рахунок відбивання променів всередині цього покриву та частоти падаючого світла, яка співпадає з частотою електронів у матеріалі. Дана робота дозволить отримувати кольори поверхонь без використання традиційних фарб, до складу яких входять хімічні речовини, які негативно впливають на організм людини.
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: