» Конкурс-захист МАН

І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Автор: Trinitrofilin від 26-01-2017, 11:35

 

І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН УкраїниВ історії черпаємо ми мудрість; в поезії - дотепність; в математиці - принциповість; в природних науках - глибину; у моральній філософії - серйозність; в логіці і риториці - вміння сперечатися.

 

Френсіс Бекон

 

Сьогодні Мала академія наук України – цілісна, багаторівнева система виявлення та відбору обдарованих дітей, забезпечення духовного, інтелектуального, творчого розвитку підростаючого покоління, створення умов для соціального та професійного самовизначення особистості, виховання майбутньої творчої та наукової еліти України.

 

 

 

 

Про І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів НТУ «Ерудит» Благовіщенського РЦДЮТ

Автор: Trinitrofilin від 13-01-2017, 08:31
Про І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів НТУ «Ерудит» Благовіщенського РЦДЮТЗ метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку учнівської молоді Благовіщенського району, виховання їх в дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації 23 грудня 2016 року в Благовіщенському районному центрі дитячої та юнацької творчості проведено І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів НТУ «Ерудит» Благовіщенського РЦДЮТ.

Інформаційно-аналітичний звіт про проведення І-го етапу конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів шкільного наукового товариства «Паросток» НВК №34

Автор: Trinitrofilin від 13-01-2017, 08:28
Інформаційно-аналітичний звіт про проведення І-го етапу конкурсу  захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів шкільного наукового товариства «Паросток» НВК №34Відповідно до наказу по НВК «Про написання та захист науково-дослідницьких робіт учнями – членами шкільного наукового товариства «Паросток» від 14.11.2016 року №242 відбувся конкурс-захист робіт, який проходив окремо в кожній секції згідно з графіком захисту робіт. З 12 по 16 грудня 2016 року в НВК відбувся захист науково-дослідницьких робіт. У конкурсі-захисті брали участь учні 8-10 класів, всього - 140 учнів.

НТУ «Інтелект» звітує

Автор: Trinitrofilin від 13-01-2017, 08:23

 

НТУ «Інтелект» звітує10 січня 2017 року в НВК «Знам`янська ЗШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» відбувся І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів НТУ «Інтелект». На конкурс була представлена 21 робота у чотирьох секціях: українська мова та література, математика, англійська мова, біологія.

За рішенням журі, 15 учнів представлятимуть свої роботи на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисті МАН України. Вітаємо переможців та бажаємо їм нових здобутків!

 

Про І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у м. Мала Виска

Автор: Trinitrofilin від 12-01-2017, 09:05

Про І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України  у м. Мала ВискаНа виконання наказу начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Маловисківської міської ради Кіровоградської області від 30.11.2016 року № 282 «Про проведення І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016-2017 навчальному році» 10 січня 2017 року було проведено І (міський) етап Конкурсу.

Плекаємо майбутніх науковців

Автор: Trinitrofilin від 12-01-2017, 09:03
Плекаємо майбутніх науковців5 січня на базі Златопільської гімназії відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів районної філії «Акме», що з цього навчального року діє на базі Новомиргородського ЦДЮТ. У районному етапі взяли участь 24 учні із 4 загальноосвітніх навчальних закладів району.

І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в Гайворонському районі

Автор: Trinitrofilin від 29-12-2016, 13:33
І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в Гайворонському районіЗ 2008 року в районі працює Гайворонська філія Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді. На навчання у 2016/2017 н.р. було зараховано 80 слухачів з усіх шкіл району. У І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, який проводився на базі навчально-виховного комплексу "Гайворонська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5", взяли участь 69 талановитих школярів.

Захист робіт МАН у Вільшанській ЗШ І-ІІІ ступенів

Автор: Trinitrofilin від 29-12-2016, 13:24

Захист робіт МАН у Вільшанській ЗШ І-ІІІ ступенів27 грудня 2016 року на базі Вільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково - дослідницьких робіт учнів – членів наукового товариства «Паросток». На конкурс були представлені дослідження 7 конкурсантів. Переможцями конкурсу визнані наукові дослідження: Горячківської Олександри, Нездвецької Дарії, Лобенко Юлії та Кобізюк Юлії їх напрацювання будуть представлені у ІІ етапі даного конкурсу.

І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в Новоархангельському районі

Автор: Trinitrofilin від 28-12-2016, 11:58

І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в Новоархангельському районі23 грудня 2016 року на базі методичного кабінету КУ "Новоархангельський центр по обслуговуванню закладів освіти району" відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. На конкурсі було представлено 21 науково-дослідницьку роботу з чотирьохНТУ району.

З вітальним словом до учасників заходу звернулась керівник районної філії МАН Коваленко Оксана Юріївна, яка оголосила про початок конкурсу та представила гостей та журі.

Звіт про проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України учнів-слухачів НТУ Кіровоградського району

Автор: Trinitrofilin від 27-12-2016, 16:46
Звіт про проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України учнів-слухачів НТУ Кіровоградського районуНа виконання наказу начальника відділу освіти, молоді та спорту Кіровоградської райдержадміністрації від 13 грудня 2016 р. №437 «Про проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2016 – 2017 навчальному році», з метою підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді на базі Бережинської ЗШ І-ІІІ ступенів 23 грудня 2016 р. відбувся І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

І етап конкурсу-захисту НДР в Долинському районі

Автор: Trinitrofilin від 27-12-2016, 09:12

 

І етап конкурсу-захисту НДР в Долинському районіВже стало доброю традицією проведення методичною службою відділу освіти Долинської районної державної адміністрації районного конкурсу – захисту науково – дослідницьких, творчих, пошукових робіт «Віват, інтелект!», який цього року відбувся 21 січня на базі комунальних закладів «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» та «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4».

39 школярів з 8 закладів освіти району захищали свої науково-дослідницькі роботи в секціях: філологічній, природничій, точних наук, історичного та географічного краєзнавства.


 

І районний етап на базі Бережинської ЗШ І-ІІІ ступенів

Автор: Trinitrofilin від 26-12-2016, 08:47

І районний етап на базі Бережинської ЗШ І-ІІІ ступенів23 грудня 2016 р. на базі Бережинської ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

У конкурсі взяли участь та виступили з презентаціями своїх робіт члени шкільного наукового товариства «Пошук».

І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукового товариства «Світоч» м.Світловодськ

Автор: Trinitrofilin від 22-12-2016, 14:45

І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукового товариства «Світоч» м.Світловодськ20 грудня 2016 року на базі наукового товариства «Світоч» навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4» Світловодської міської ради відбувся захист наукових робіт. На розгляд були представлені 4 роботи учнів 10-11 класів з секцій правознавства, зарубіжної літератури та природничих наук (хімія). Всі роботи отримали схвальні відгуки журі та будуть направлені на подальший розгляд в Кіровоградську малу академію наук учнівської молоді.

Проведення І-го етапу конкурсу -захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів шкільного наукового товариства «Паросток»

Автор: Trinitrofilin від 22-12-2016, 14:36
Проведення І-го етапу конкурсу -захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів шкільного наукового товариства «Паросток»З 12 по 16 грудня 2016 року в НВК ЗОШ № 34 - ліцей "Сучасник" міста Кропивницького відбувся захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів шкільного наукового товариства " Паросток" у якому брали участь учні 8-10 класів (всього - 140 учнів). У секції історія України та математика взяло участь найбільша кількість учнів -34 та 33, біологія - 16 ,зарубіжна література - 15, хімія - 12, географія - 12, українська мова - 6, економіка - 6,трудове навчання-3, правознавство - 1, англійська мова - 1, українська література - 1.


На хвилі інтелектуальності, креативності та науковості!

Автор: vlad9486 від 19-05-2015, 11:50

На хвилі інтелектуальності, креативності та науковості!Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (далі – Конкурс) – найбільш масовий та значущий захід країни, спрямований на формування в інтелектуально обдарованої учнівської молоді елементів наукового світогляду, оволодіння методами наукового пізнання дійсності, а також на активізацію її дослідницького інтересу.

Метою Конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення здібних школярів до науково-дослідницької...


Назад Вперед
Вгору