» » Захист наукових робіт МАНівців

Захист наукових робіт МАНівців

Автор: vlad9486 от 26-02-2015, 13:05
Захист наукових робіт МАНівців21 лютого 2015 року відбувся завершальний етап ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Щорічне свято юних науковців як завжди пройшло на високому рівні.
До роботи журі конкурсу були залучені науковці з Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Кіровоградського національного технічного університету, Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету, Кіровоградського інституту розвитку людини, Кіровоградського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом, Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського, будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради.
Варто зазначити, що учні з усією серйозністю підготувалися до захисту своїх досліджень. Виступи і презентації члени журі слухали і переглядали з відвертою цікавістю, інколи навіть дивуючись можливостям та вмінням старшокласників. Тож між учасниками конкурсу-захисту та членами журі під час інтелектуальних змагань панувала тепла та дружня атмосфера. Результати ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України були оголошені у той же день. Так, з 456 учасників 223 учні стали переможцями, виборовши призові (І, ІІ, ІІІ) місця.
Абсолютні лідери, яких у цьому році 51, будуть представляти нашу область на всеукраїнському етапі конкурсу в м. Києві. Ми пишаємося нашими слухачами, адже в цей особливий, насичений важливими подіями час, наша країна потребує саме такої творчої енергії, щирості та чистоти помислів, яка є в цих дітях. Від щирого серця вітаємо вас, ваших батьків, наставників, педагогічних і наукових керівників із виходом до фіналу. Зичимо вам міцного здоров’я, успіхів, перемог, творчих здобутків і наснаги для нових оригінальних ідей та здійснення ваших планів!

Щербина А.
методист МАНУМ 

Фотозвіт конкурсу-захисту дивіться тут
 

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: