» » На хвилі інтелектуальності, креативності та науковості!

На хвилі інтелектуальності, креативності та науковості!

Автор: vlad9486 от 19-05-2015, 11:50

На хвилі інтелектуальності, креативності та науковості!Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (далі – Конкурс) – найбільш масовий та значущий захід країни, спрямований на формування в інтелектуально обдарованої учнівської молоді елементів наукового світогляду, оволодіння методами наукового пізнання дійсності, а також на активізацію її дослідницького інтересу.

Метою Конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення здібних школярів до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формулювати й обстоювати власну думку. Змагання проводиться у три етапи: на районному (міському), обласному та всеукраїнському рівнях.

Підготовка та участь у Конкурсі – це величезна повсякденна робота, інтелектуальний і комунікативний марафон. МАНівці відриваються від шкільних підручників, спілкуються з науковцями, і, як свідчить практика, більшість із них у подальшому не пориває з наукою.

Переможцями ІІ етапу Конкурсу стають найрозумніші і найталановитіші діти області. Це юні дослідники і пошуковці, яких недаремно називають майбутньою елітою нації. Їхні оригінальне світосприйняття, сміливі ідеї, нестандартні рішення здатні змінити на краще життя суспільства. Саме такі слухачі представляли Кіровоградщину на всеукраїнському рівні – 47 кращих учнів навчальних закладів області, які показали свою першість на другому етапі Конкурсу.

Фінальні змагання для членів МАН відбувалися у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді з 24 березня по 8 травня 2015 року. Учні майже з усіх куточків України захищали свої доробки і доводили поважним членам журі наукову доцільність одержаних результатів.

Напружена робота та хвилювання слухачів, їх керівників, батьків, учителів залишилися позаду, але горизонти наукової діяльності тільки почали відкриватися перед юними дослідниками.

Захист наукових робіт у фінальному етапі відбувався у 10 відділеннях, 64 наукових секціях. До оцінювання робіт були залучені вчені Національної академії наук України, Національної педагогічної академії наук України та викладачі провідних вищих навчальних закладів столиці.

У кожному науковому відділенні програма була розрахована на 4 дні: 1-ий день – заїзд учасників, відкриття конкурсу, 2-ий день – написання контрольних робіт з базових дисциплін, 3-ій день – захист науково-дослідницьких робіт, 4-ий день – нагородження переможців та закриття конкурсу.

Окрім обов’язкової програми для учасників було організовано заходи дещо іншого характеру. Так, всі учасники мали змогу безкоштовно відвідати музеї міста Києва у свій вільний час. А для відділення хімії та біології традиційною уже стала урочиста посадка дерев на території еколого-натуралістичний центру, приурочена Дню Землі.

Для керівників делегацій учасників у рамках конкурсу-захисту було проведено ряд науково-практичних семінарів та тренінгів провідними вченими Академії педагогічних наук України, Національної академії наук України, науково-педагогічними працівниками загальноосвітніх та вищих навчальних закладів, співробітниками Національного центру «Мала академія наук України», Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Українського державного центру туризму і краєзнавства.

Варто зазначити, що з кожним роком якість досліджень юних науковців зростає, а отже зростає і конкуренція серед учасників! Боротьба у цьому році була справді запеклою! Але не дивлячись на всі складнощі, які довелося пройти нашим МАНівцям, Кіровоградщина була представлена достойно на всеукраїнському рівні. Так, у цьому році шістнадцятеро слухачів Кіровоградської МАНУМ повернулися додому з призовими місцями:

Семенюк Оксана– учениця комунального закладу "Педагогічний ліцей Кіровоградської міської ради Кіровоградської області” (секція археології, диплом І ступеня);

Білопольська Ірина – учениця 10 класу Златопільської гімназії м.Новомиргорода (секція психології, диплом ІІ ступеня);

Гальченко Павло – учень 10 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області (секція географії, диплом ІІ ступеня);

Кирпа Марія – учениця 11 класу НВО природничо-економіко-правового ліцею-спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 8 Кіровоградської міської ради (секція загальної біології, диплом ІІ ступеня);

Кудашкіна Леся – учениця 11 класу Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв), (секція економічної теорії та історії економічної думки, диплом ІІ ступеня);

Свириденко Олександр –– учень11класу Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв), (секція комп’ютерних систем та мереж, диплом ІІ ступеня);

(секція математичного моделювання,диплом ІІІ ступеня);

Халецький Богдан – учень 11 класу фізико-математичного комунального закладу "Педагогічний ліцей Кіровоградської міської ради Кіровоградської області” (секція прикладної математики, диплом ІІ ступеня);

Яковлєва Софія – учениця 11 класу навчально-виховного комплексу "Олександрійський колегіум–спеціалізована школа” Олександрійської міської ради (секція іспанської мови,диплом ІІ ступеня);

Алієва Айнура – учениця 10 класу навчально-виховного комплексу "Кіровоградський колегіум-спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад-центр естетичного виховання” Кіровоградської міської ради (секція журналістики, диплом ІІІ ступеня);

Калашник Тетяна – учениця 10 класу Новопразького навчально-виховного комплексу Олександрійської районної ради Кіровоградської області (секція аерофізики та космічних досліджень,диплом ІІІ ступеня)

Липкан Дмитро – учень 10 класу навчально-виховного комплексу "Знам’янська ЗШ І – ІІІ ступенів №2 – ліцей” Кіровоградської області (секція правознавства, диплом ІІІ ступеня).

Маціонова Юлія – учениця 11 класуБобринецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 імені П.П.Шумилова(секція англійської мови,диплом ІІІ ступеня);

Могилко Анастасія –учениця 11 класу навчально-виховного комплексу "Гайворонська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5” м.Гайворон Кіровоградської області(секція української мови,диплом ІІІ ступеня);

Сілецький Володимир – учень 11 класу Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв), (секція електроніки та приладобудування, диплом ІІІ ступеня);

Шевчук Артьом – учень11 класу Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв), (секція безпеки інформаційних та телекомунікаційних систем, диплом ІІІ ступеня).

Щиро вітаємо переможців з першим особистим досягненням на науковій ниві. Ми пишаємося вами та вашими успіхами! Радіємо разом з Вами! Нехай уся ваша подальша наукова діяльність буде такою ж захоплюючою, приносить вам задоволення та нові перемоги! Бажаємо вам нових успіхів та реалізації свого потенціалу.

Слова вдячності та найтепліші побажання хочемо адресувати науковим керівникам, батькам, які кожної хвилини були поруч з нашими слухачами, зробивши цим величезний внесок у перемогу учасників Конкурсу! Бажаємо Вам незгасаючої творчої наснаги, оптимізму та успіхів у всіх сферах діяльності!

Щербина Альона, методист МАНУМНа хвилі інтелектуальності, креативності та науковості!  На хвилі інтелектуальності, креативності та науковості!  На хвилі інтелектуальності, креативності та науковості! 
На хвилі інтелектуальності, креативності та науковості!  На хвилі інтелектуальності, креативності та науковості!  На хвилі інтелектуальності, креативності та науковості! 
На хвилі інтелектуальності, креативності та науковості!  На хвилі інтелектуальності, креативності та науковості!  На хвилі інтелектуальності, креативності та науковості! 
На хвилі інтелектуальності, креативності та науковості!  На хвилі інтелектуальності, креативності та науковості!   


Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: