» » І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в Новоархангельському районі

І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в Новоархангельському районі

Автор: Trinitrofilin от 28-12-2016, 11:58

І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в Новоархангельському районі23 грудня 2016 року на базі методичного кабінету КУ "Новоархангельський центр по обслуговуванню закладів освіти району" відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. На конкурсі було представлено 21 науково-дослідницьку роботу з чотирьохНТУ району.

З вітальним словом до учасників заходу звернулась керівник районної філії МАН Коваленко Оксана Юріївна, яка оголосила про початок конкурсу та представила гостей та журі.

Зі словами підтримки конкурсантів та наукових керівників до присутніх звернулася методист Кіровоградської МАНУМ Касяненко Анна Михайлівна.

За рішенням журі одинадцять учнів Новоархангельського району представлять свої роботи на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів-членів МАН України. Бажаємо їм успіхів та нових перемог!

Оксана Юріївна Коваленко, методист методичного кабінету

КУ "Новоархангельський центр по обслуговуванню закладів освіти району

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: