» » І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в Гайворонському районі

І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в Гайворонському районі

Автор: Trinitrofilin от 29-12-2016, 13:33

 

І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в Гайворонському районіЗ 2008 року в районі працює Гайворонська філія Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді. На навчання у 2016/2017 н.р. було зараховано 80 слухачів з усіх шкіл району. У І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, який проводився на базі навчально-виховного комплексу "Гайворонська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5", взяли участь 69 талановитих школярів. Конкурс був проведений 28 грудня 2016 року. Учні Гайворонської філії МАН представляли свої проекти за 11 секціями: психології, археології, історії, географії, біології, екології, української мови та літератури, зарубіжної літератури, англійської мови, математики, фізики.

 

Переможцями стали 36 обдарованих учнів, роботи яких будуть направлені до участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту, який відбудеться у лютому в Кіровограді

 

Особливостями цьогорічного конкурсу стали високий рівень наукових робіт учасників конкурсу, значне зростання самостійності, оригінальності, новизни досліджень.

 

І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в Гайворонському районіБажаємо юним дослідникам нових перемог на обласному етапі конкурсу-захисту!

 

 

Вікторія Касьяненко,

 

завідувач методичного кабінету відділу освіти РДА

На знімках: учасники районного етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт.

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: