» » І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Автор: Trinitrofilin от 26-01-2017, 11:35

І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН УкраїниВ історії черпаємо ми мудрість; в поезії - дотепність; в математиці - принциповість; в природних науках - глибину; у моральній філософії - серйозність; в логіці і риториці - вміння сперечатися.

 

Френсіс Бекон

 

 

Сьогодні Мала академія наук України – цілісна, багаторівнева система виявлення та відбору обдарованих дітей, забезпечення духовного, інтелектуального, творчого розвитку підростаючого покоління, створення умов для соціального та професійного самовизначення особистості, виховання майбутньої творчої та наукової еліти України.

 

Юні науковці – найкращі представники нового покоління. На їхніх плечах уже в найближчому майбутньому лежатиме відповідальність за долю країни.

 

18 січня 2017 року на базі Суботцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся І ( районний) етап конкурсу-захисту науково-І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Українидослідницьких робіт учнів - членів шкільних наукових товариств та районного НТУ « Гроно». На І (районний) етап представлено 40 робіт учнів 8-11 класів із 9 ЗНЗ І-ІІІ ступенів. За результатами заочного оцінювання науково-дослідницьких робіт, їх захисту, визначено 33 переможці у таких відділеннях: філології та мистецтвознавства – 9, хіміко-біологічому – 6, фізико-математичному – 7, обчислювальної техніки – 3, історико-географічному – 8.

 

Виступи учасників конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт оцінювало компетентне журі, яке об’єктивно аналізувало представлені презентації та ставило актуальні питання юним дослідникам. Роботи учнів вирізнялися актуальністю, авторським підходом до викладання матеріалу та самостійним характером виконання. Сьогодні всі учасники представили свої маленькі наукові дослідження, відкриття, з яких в цілому і складається наука.

 

Працюючи з обдарованими дітьми, педагоги нашого району ставлять перед собою завдання: допомогти їм реалізувати свої індивідуальні якості, не боятися висловлювати свою власну думку, мати свій погляд, свою позицію. Учні мали можливість показати І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Українирівень знань і практичних навичок, культуру мовлення та вільне володіння матеріалом наукового пошуку, свої глибокі предметні знання та порівняти їх із знаннями інших учасників конкурсу.

 

Учнів та їх керівників привітали заступник голови райдержадміністрації О.Грінчак та начальник районного відділу освіти, молоді та спорту В. Сидоренко. Журі висловили сподівання, що всіх учасників конкурсу чекають великі перспективи.

 

Науково – дослідницька, пошукова робота сприяє становленню особистості, вимагає від учнів додаткових зусиль. Розуміючи це, науковий керівник переконливо доводить її корисність, адже це великий досвід збору й обробки інформації, її оформлення відповідно до вимог, досвід постановки експерименту, спілкування з людьми і неоціненне почуття відкриття нового.

 

Висловлюємо подяку всім педагогічним працівникам, учні яких провели значні дослідження, показали високий рівень вмінь публічного захисту своїх наукових пошуків. Вчителі своєю безкорисною, благородною працею сприяють підготовці учнівської молоді до активної наукової діяльності, розвивають у своїх вихованцях дух допитливості, формують світогляд, плекають І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Україниінтелектуальну, творчу еліту нашої держави.

 

Наш район на ІІ ( обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт представлятимуть 16 учнів, що провели найцікавіші та найактуальніші дослідження.

 

Щиро вітаємо юних науковців з особистим досягненням на ниві науки!

 

 

Л. Бойчук, методист відділу освіти


Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: