Конкурс-захист 2013

Автор: pasha от 13-03-2013, 09:51
Конкурс-захист 201316 та 23 лютого 2013 року фінішував ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. У конкусі взяли участь 350 учнів з навчальних закладів області. Конкурсні випробування проходили у 54 наукових секціях.
 
Підсумкові протоколи II етапу всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів малої академії наук україни у 2012-2013 навчальному році.
 
За результатами конкурсу-захисту був сформований список учнів Кіровоградської області, рекомендованих до участі у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України


Список учнів, рекомендованих до участі у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів

Малої академії наук України

 

ДОЛИНСЬКИЙ РАЙОН

№ з/п

ПІБ

Навчальний заклад, клас

Секція

Базова дисципліна

1.

Мостова

Анастасія Андріївна

Молодіжненська загальноосвітня школа І-ІІІ, 9 клас

Журналістика

Українська мова та література

КОМПАНІЇВСЬКИЙ РАЙОН

1.

Нога

Юлія

Андріївна

Компаніївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, 10 клас

Українська мова

Українська мова та література

МАЛОВИСКІВСЬКИЙ РАЙОН

1.

Черніченко Антоніна Олексіївна

 

Маловисківська загальноосвітня школа № 3 І-ІІІ ступенів Маловисківської районної ради, 
11 клас

 

Англійська мова

Англійська мова

2.

Туртуріка Віктор Ігорович

 

Оникіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Маловисківської районної ради, 
11 клас

 

Математика

Математика

НОВГОРОДКІВСЬКИЙ РАЙОН

1.

Капелянович Євген Володимирович

Петрокорбівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради

Біологія

Медицина

НОВОМИРГОРОДСЬКИЙ РАЙОН

1.

Козяр Максим Олександрович

 

Златопільська гімназія
м. Новомиргорода Новомиргородської районної ради, 
10 клас

 

Експериментальна фізика

Фізика

ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ РАЙОН

1.

Іванченко Оксана Олександрівна

Новопразький навчально-виховний комплекс Олександрійської районної ради,

11 клас

Агрономія

Біологія

ОНУФРІЇВСЬКИЙ РАЙОН

1.

Іванов Ярослав Ігорович

Павлиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені В. О. Сухомлинського Онуфріївської районної ради, 11 клас

Історичне краєзнавство

Історія України

М. ЗНАМ’ЯНКА

1.

Замковий Володимир Леонідович

навчально-виховний комплекс «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - ліцей» Знам’янської міської ради, 11 клас

Історія України

Історія України

2.

Лагно Єлизавета Сергіївна

11 клас, навчально-виховний комплекс «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - ліцей» Знам’янської міської ради, 11 клас

Лісознавство

Біологія

М. ОЛЕКСАНДРІЯ

1.

Громко

Іван Віталійович

 

навчально-виховний комплекс «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» Олександрійської міської ради, 
11 клас

 

Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка

Математика

 

2.

Загоскін Олександр Олександрович

навчально-виховний комплекс «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» Олександрійської міської ради,

11 клас

Науково-технічна творчість та винахідництво

Математика

3.

Мартиненко Юлія Володимирівна

 

навчально-виховний комплекс «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» Олександрійської міської ради, 
11 клас

 

Німецька мова

Німецька мова

4.

Хімоненко Анна Володимирівна

 

ліцей інформаційних технологій Олександрійської міської ради, 
11 клас

 

Технологічні процеси та перспективні технології

Математика

5.

Черевашко Данії

Ростиславович

ліцей інформаційних технологій Олександрійської міської ради, 11 клас

Екологічно-безпечні технології та ресурсозбереження

Математика

6.

Шако В’ячеслав Анатолійович

ліцей інформаційних технологій Олександрійської міської ради, 11 клас

Охорона довкілля та раціональне природокористування

 Біологія

 

М. КІРОВОГРАД

1.

Габінет Ксенія Мирославівна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Кіровоградської міської ради, 10 клас

Зоологія, ботаніка

Біологія

2.

Жукова Анна Ігорівна

комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Гармонія» – гімназія імені Тараса Шевченка – центр позашкільного виховання «Контакт» Кіровоградської міської ради, 11 клас

Літературна творчість

Українська мова та література

3.

Шило

Ігор

Ігорович

комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання № 25 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, природничо-математичний ліцей, центр позашкільного виховання «Ліра» Кіровоградської міської ради, 11 клас

Правознавство

Історія України

4.

Кондратьєв Дмитро Олександрович

комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання ліцей – школа -  дошкільний заклад «Вікторія – П» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», 11 клас

Internet-технології та  WEB-дизайн

Математика

5.

Агєєв

Семен Олексійович

комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання ліцей – школа -  дошкільний заклад «Вікторія – П» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», 11 клас

Прикладна математика

Математика

6.

Бершадський Євгеній Юрійович

комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання ліцей – школа -  дошкільний заклад «Вікторія – П» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», 11 клас

Теоретична фізика

Фізика

7.

Кирпа

Марія Олександрівна

комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання природничо-економіко-правовий ліцей – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 – позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», 9 клас

Хімія

Хімія

8.

Іванов Микита Сергійович

комунальний заклад «Педагогічний ліцей Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», 11 клас

Археологія

Історія України

9.

Брайко Юрій Геннадійович

Машинобудівний коледж КНТУ, 11 клас

Бази даних та системи штучного інтелекту

Математика

10.

Джума Ахмад Ахмадович

навчально-виховний комплекс «Кіровоградський колегіум – спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради, 11 клас

Загальна біологія

Біологія

11.

Ковальова Олена Вікторівна

спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Кіровоградської міської ради, 11 клас

Французька мова

Французька мова

 

 

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС (ГІМНАЗІЯ-ІНТЕРНАТ – ШКОЛА МИСТЕЦТВ)


з/п

Прізвище, ім’я, по батькові дитини

Клас

Секція

Базова дисципліна

1

Ніколаєва

Лідія Геннадіївна

10

Геології, геохімії та мінералогії

Географія

2

Сокириська

Яна Олександрівна

10

Валеологія

Біологія

3

Баранов

Максим Сергійович

11

Агрофізика та космічні дослідження

Фізика

4

Бондар

Євген Олегович

11

Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

Математика

5

Буряк

Ігор Олександрович

11

Комп’терні системи та мережі

Математика

 

6

Залєвський

Сергій Романович

11

Всесвітня історія

Історія України

7

Коваленко

Станіслав Вікторович

11

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Математика

8

Краснюк

Ігор Вікторович

11

Електроніка та приладобудування

Математика

9

Кролік

Валерія Степанівна

11

Географія та ландшафтознавство

Географія

10

Лященко

Зорина Віталіївна

11

Історія економічної думки

Математика

11

Скіпа Вадим Вікторович

11

Матеріалознавство

Фізика

12

Стрельцова

Анастасія Василівна

11

Кліматології та метеорології

Географія

13

Хорольська

Карина Вікторівна

11

Мікроекономіка та макроекономіка

Математика

14

Цямрюк

Владислав Сергійович

11

Фінанси, грошовий обіг та кредит

Математика

15

Шевчук

Марина Олексіївна

11

Мистецтвознавство

Українська мова та література

16

Яценко

Ольга Вікторівна

11

Етнологія

Історія України

17

Яценко

Юрій Іванович

11

Технології програмування,  математичне моделювання

Математика


Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: