» Секція історії Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді

Секція історії Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді




«Без минулого немає майбутнього», – такими словами можна почати знайомство з історією у 5 класі. Секція історії покликана підтримати учнів у їхньому прагненні глибше пізнати сторінки історії нашої держави. Під час навчальних занять у секції слухачі, поглиблюючи свої знання з історії, вчаться працювати в бібліотеці, з архівними матеріалами, брати інтерв’ю в очевидців подій, аналізувати та узагальнювати отриману інформацію.

 

Наукові керівники
 

          

Проскурова Світлана Володимирівна
науковий керівник секції етнології МАНУМ, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

Перейти на персональну сторінку

 
 

Бондарчук Юрій Павлович

науковий керівник секції історії України МАНУМ, кандидат історичних наук, доцент кафедри економічної теорії, маркетингу та економічної кібернетики Центральноукраїнського національного технічного університету

Перейти на персональну сторінку

 

     
   

Бібік Наталія Станіславівна

науковий керівник секції історії України МАНУМ, вчитель історії комунального закладу "Навчально-виховного комплексу "Гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів № 1" Бобринецької міської ради

     
 


     
   

Севастяненко Світлана Олександрівна

науковий керівник секції історії МАНУМ, заступник директора з НВР навчально-виховного комплексу "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа" Олександрійської міської ради

     
   

Чучаєв Олександр Володимирович

науковий керівник секції історії України МАНУМ,  директор комунального закладу "Ульяновський НВК № 2 ЗШ І-ІІІ ступенів"


Склад слухачів

Група І року навчання

(працює на базі КЗ "НВК "Гімназія -

ЗШ І-ІІІ ст. № 1")

Група І року навчання

(працює на базі Ульяновського

НВК № 2)

Група І року навчання

(працює на базі БДЮТ Олександрійської міської ради)


Група І року навчання

(працює на базі БДЮТ Олександрійської міської ради)


Група ІІ року навчання  

1. Зінченко Наталія

2. Бібік Роман

3. Андрісонова Вікторія

4. Ляховецька Інна

5. Степанова Вікторія

6. Коваль Дарія

7.Отрєпєва Ольга

8. Каращук Юлія

9. Гавриленко Денис

10. Ліщук Анастасія

11. Ткаченко Костянтин

12. Гранкіна Єлизавета

13. Літвінова Юлія

14. Литвиненко Вікторія

15. Яценко Юлія



1. Вітвіцька Софія

2. Косєвич Єлизавета

3. Лозоварчук Анастасія

4. Маліновська Марія

5. Пугач Вікторія

6. Свинарський Олександр

7. Фіщенко Анна

8. Немеш Вікторія

9. Панський Владислав

10. Пацалюк Катерина




1. Вялих Софія

2. Власенко Анастасія

3. Зубковська Анна

4. Каращук Марина

5. Кравченко Софія

6. Олійник Діана

7. Павлів Ольга

8. Старих Дмитро

9. Тарасова Олександра

10. Тихов Віктор

11. Фоменко Тетяна

12. Флакей Олександр

1. Анєпкін Олександр
2. Антонов Дмитро
3. Багдасарян Артем
4. Бевз Владислав
5. Володько Карина
6. Галібін Павло
7. Дробот Матвій
8. Засядько Марина
9. Костюченко Катерина
10. Моргун Дмитро
11. Сидоренко Яна
12. Турбаївська Валерія
13. Федьоха Ольга
14. Цісельська Лілія
15. Ярова Крістіна
1. Бондар Данило
2. Галась Богдан
3. Закревська Діана
4. Камінська Вероніка
5. Лимаренко Едуард
6. Петрова Ольга
7. Сарахан Максим
8. Степанова Діана
9. Стьопул Іван
10. Ткачук Катерина
11. Шахназарова Ольга
Корисна інформація
 
Контрольні завдання ІІ етапу конкурсу-захисту