» Секція історичного краєзнавства Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді

Секція історичного краєзнавства Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді


     Історичне краєзнавство – галузь знання та навчальна дисципліна, що вивчає історію, теоретичні засади, зміст і методику комплексного дослідження минулого певної території. Об'єктом вивчення краєзнавства є «край», територія якого залежать від того, хто і з якою метою його вивчає. Предметом вивчення є природа, топоніміка, історія, склад населення, господарство, культура. 

     У практичній діяльності історичне краєзнавство виявляється у вивченні історії міст і сіл, підприємств, господарств, установ, родоводів, життя і творчості визначних земляків, важливих місцевих історичних подій, активній участі населення в регіональному музейному будівництві, охороні пам'яток історії та культури, природи, туризмі, екскурсійній справі.



 


Наукові керівники
 
   


   

     


   

Чумак Ольга Миколаївна

науковий керівник секції історичного краєзнавства, директор комунального закладу "Олександрійський міський музейний центр імені А.Ф. Худякової"

     
     

Cклад слухачів

 
Група І року навчання

(на базі БДЮТ Олександрійської

міської ради


 

Група ІІ року навчання

(на базі «Знам’янська

ЗШ І-ІІІ ст. № 2 – ліцей»)

 

Група ІІ року навчання

(на базі БДЮТ Олександрійської

міської ради


 

 

 Група ІІ року навчання

(на базі БДЮТ Олександрійської

міської ради


 
                     
     

1. Шишка Аліна

2. Ларіонова Єлизавета

3. Кремса Валерія

4. Котов Олексій

5. Любарська Даря

6. Донцова Марія

7. Верхуша Марія

8. Калініна Каріна

9. Гайдиш Ірина

10. Горбатюк Єлизавета

11. Гречковська Анастасія


1. Велика Валерія

2. Деревянко Діана

3. Пучніна Даря

4. Полежай Максим

5. Богмій Ольга

6. Лелека Анастасія

7. Пойда Альбіна

8. Пономар Ярослава

9. Сагіна Владислава

10. Крижанівська Софія


 

 

1. Авраменко Олег

2. Ашурова Анна

3. Басараб Тетяна

4. Григір Валерія

5. Калюта Денис

6. Кареліна Анна

7. Кубанов Кирило

8. Локшина Діана

9. Маленький Данило

10. Метошоп Олександр

11. Паніч Олег

12. Риженко Олександр

13. Сербін Сергій

14. Тельний Євгеній

15. Фрміде Даря

16. Чербина Анастасія

17. Шимон Марія

 

 

1. Вакуленко Ярослав

2. Даценко Валерія

3. Дзюба Сергій

4. Затерко Павло

5. Кідрасова Тетяна

6. Коваленко Денис

7. Корлюк Олександр

8. Олійник Наталія

9. Савельєва Анастасія

10. Савченко Ірина

11. Татарін Денис

12. Тихов Віктор

13. Цепіна Ольга

14. Швидка Софія

 

 

 


 
Корисна інформація