» Секція правознавства Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді

Секція правознавства Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді

 

 
Наукові керівники
 


            

Зеленський Сергій Миколайович

науковий керівник секції праврзнавства, кандидат юридичних наук, доцент кафедри галузевого права  Кіровоградського державного педагогічного університету  імені Володимира Винниченка

Перейти на персональну сторінку

 

 

 



 

Шинкаренко Лариса Омельянівна

науковий керівник секції првазнавства МАНУМ, вчитель правознавства комунального закладу "Педагогічний ліцей" Кіровоградської міської ради

Перейти на персональну сторінку

 

   

Філіпова Світлана Миколаївна

науковий керівник секції првазнавства МАНУМ, вчитель історії та суспільствознавчих дисциплін навчально-виховного комплексу "Знамянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2"
     
   

Філіп Ірина Сергіївна

науковий керівник секції првазнавства МАНУМ, керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради

Склад секції

 

 

Група І року навчання
(працює на базі НВК "Знам'янська ЗШ
І-ІІ ступенів № 2-ліцей")
Група І року навчання
(працює на базі БДЮТ Олександрійської міської ради)
Група ІІроку навчання
щшхроазшгоашзгаа
     

1. Гаврилюк Яніна

2. Велика Валерія

3. Дерев'янко Діана

4. Полежай Максим

5. Пономар Ярослава

6. Лисак Єлизавета

7. Кизима Валерія

8. Костюкевич Катерина

9. Симоненко Світлана

10. Пирогова Софія

11. Лелека Анастасія

12. Шпаченко Анастасія

13. Шевчук Артем

14. Шуліка Тетяна


1. Андреєв Дмитро

2. Іленко Анастасія

3. Шимон Ірина

4. Моногарова Віренея

5. Швиданенко Дар'я

6. Шквиря Анастасія

7. Ратенко Олександра

8. Епінгер Дар'я

9. Коваленко Діана

10. Кубанов Кирило

11. Кудря Андрій

12. Литвиненко Дмитро

13. Кирильчук Богдан

14. Лоточинська Марина

15. Коновалова Дар'я


 

 

1. Голованов Володимир

2. Детюкова Катерина

3. Дончук Анастасія

4. Єлізов Сергій

5. Запорожець Тетяна

6. Зеленська Анастасія

7. Іващук Владислав

8. Кузьменко Аксенія

9. Лізунков Олександр

10. Набок Андрій

11. Почасій Нікіта

12. Самохіна Діана

13. Шалімова Євгенія


 
Корисна інформація