» Секція журналістики Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді

Секція журналістики Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді  Журналістика — це система, що динамічно розвивається, маючи своєю кінцевою метою максимальне задоволення інформаційних потреб суспільства і наповнення інформаційного простору якісними, об'єктивними повідомленнями.

  Суб'єктом масово-інформаційної діяльності є журналіст. У якій би галузі журналістки він не працював, його праця завжди пов'язана з творчістю. Саме так її і треба сприймати.

  Творчий колектив нашої секції займається питаннями теорії та історії журналістики, масовокомунікаційних процесів, видавничої справи й редагування, реклами та зв'язків з громадськістю.

  Відвідуючи секцію журналістики, Ви набудете знань про загальну інформаційну культуру, освоїте комплекс умінь роботи з інформацією, отримаєте  навики комунікативної компетентності, сформуєте власний світогляд, активну життєву позицію і толерантність та реалізуєте свій творчий потенціал.

 Науковий керівник
 

     

Ткаченко Ірина Анатоліївна

науковий керівник секції журналістики, кандидат філологічних наук, доцент кафедри журналістики, видавничої справи та редагування ЦДПУ ім. В. Винниченка

 

 

Cклад слухачів
 

 

Група ІІ року навчання

 


 

 
 
     

1. Алієва Айнура

2. Воробйова Ірина

3. Гейченко Богдана

4. Горбатовська Євангеліна

5. Дзигал Олександра

6. Жеребцова Катерина

7. Касянова Юлія

8. Коваленко Анастасія

9. Коваль Катерина

10. Кіяшко Анна

11. Мостова Анастасія

12. Занушик Анастасія

13. Шишкіна Оксана

14. Грібінюк Катерина

 

 

 

 

 
Корисна інформація