» » Співпраця з Олександрівською школою

Співпраця з Олександрівською школою

Автор: valentina от 12-04-2016, 09:27

Співпраця з Олександрівською школоюВиконавчим директором Кіровоградської МАНУМ Філянт С.В. була проведена робота щодо створення НТУ, на що більшість керівників відреагували позитивно. Зокрема підтримала ідею створення осередку директор Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Глущенко Н.В. та начальник відділу освіти Олександрійської РДА Полтавець О.О, висловивши думку про те, що такі товариства є важливими для обдарованих учнів, адже вони допомагають дітям самоствердитися, розширити світогляд, набути нові навички, вдосконалити свої вміння.

Методист Кучеренко-Марус В.І., розповідала учням 8-9 класів про переваги та перспективи навчання в Кіровоградській Малій академії наук учнівської молоді. Учнів було ознайомлено зі специфікою написання науково-дослідницьких робіт, при чому зазначено, що все відбувається на високому організаційному рівні, а переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту мають значні переваги під час вступу до вищих навчальних закладів. Повідомлено було про стипендії для переможців обласного етапу конкурсу. Приємним стало те, що учні ставили запитання, а це говорить про усвідомлення отриманої інформації. Цікавою видалася бурхлива реакція дітей на повідомлення про безкоштовне навчання. Найбільше зацікавили дітей інформацією про створення літніх профільних шкіл на базі закладів області для кращих слухачів МАНУМ, які поєднують в собі як навчання, так і відпочинок.

Тож, бажаємо майбутнім слухачам МАНУМ натхнення, успіхів, перемог у науковій діяльності, а адміністрації закладу дякуємо за співпрацю та розуміння!

Співпраця з Олександрівською школою

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: