» » Фінал свята науки і творчості

Фінал свята науки і творчості

Автор: pasha от 29-04-2013, 16:49
Фінал свята науки  і творчості  

Сьогодні, 29 квітня 2013 року, відбулося урочисте закриття фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Завершальними змагання цього року стали відділеннях літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства.

Успішним захистом НДР порадувала Шевчук Марина, учениця 11 класу  Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв), (науковий керівник: Кириченко Олена Іванівна,  кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри хореографічних дисциплін, образотворчого мистецтва та дизайну Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка).  Слухачка достойно презентувала своє дослідження та виборола почесне ІІІ місце (секція «Мистецтвознавство»).

Маринко, це лише перші кроки у побудові твого майбутнього! Вітаємо тебе з перемогою! Бажаємо добра та успіхів у подальшій діяльності!

Шановна Олено Іванівно! Ми Вам щиро дякуємо за той шанс на перемогу, який Ви даєте кожному своєму вихованцю, вклавши у нього весь свій досвід і незмірну кількість часу. Бажаємо Вам щастя, здоров’я і успіхів у всьому задуманому. Головне - не зупиняйтеся на досягнутому, адже Ви знаєте, як допомогти ще багатьом слухачам знайти себе і відкрити свій шлях у науку!

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі:

<
  • коментарів
  • публикацій
29 квітня 2013 17:00

Французан

  • Група: Користувачі
  • Регістрація: 16.09.2010
  • Статус: Пользователь offline
 
Так тримати, Маринко! love