» » Всеукраїнський семінар у Севастополі

Всеукраїнський семінар у Севастополі

Автор: pasha от 12-06-2013, 12:31
Всеукраїнський семінар у Севастополі  

З 4 по 7 червня 2013 року в м. Севастополі відбувся Всеукраїнський семінар-практикум керівників територіальних відділень МАН України. Програма семінару була насиченою та різноплановою. Учасники заходу мали змогу взяти участь у круглому столі «Мала академія наук України: підсумки, проблеми, перспективи», організованим господарями Севастопольської МАНУМ та Національним центром «Мала академія наук України».

  Всеукраїнський семінар у Севастополі

В своїх виступах співробітники Національного центру підсумували роботу територіальних відділень впродовж року та поставили завдання на новий навчальний рік. Яскравою сторінкою семінару була презентація позашкільного закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Севастопольської міської ради.Наші колеги ділилися досвідом, напрацюваннями та планами на майбутнє. В рамках співпраці Севастопольської МАНУМ з вищими навчальними закладами та науковими установами міста нам було запропоновано відвідати а познайомитись з роботою ряду організацій, а саме:

Всеукраїнський семінар у Севастополі  
 

Національного технічного університету, центру туризму,краєзнавства, спорту та екскурсій, краєзнавчого музею, Національного історико-археологічного заповідника «Херсонес Таврійський», науково-дослідного центру «Державний океанаріум України», інституту біології південних морів О.О. Кавалевського та ін. Юні науковці Севастополя – слухачі МАНУМ продемонстрували під час проведених занять свої здібності, напрацювання, вміння та навички. Учні представили гостям свої кращі проекти та наукові роботи. Робочу програму семінару доповнювали цікаві та змістовні екскурсії, гостинно запропоновані організаторами семінару. Хочеться висловити велику подяку колегам Севастопольської Малої академії наук учнівської молоді за гарно організований, цікавий та змістовний семінар.

 

   С.Філянт, виконавчий директор Кіровоградської МАНУМ

 

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: