» » Освітня платформа для розвитку і реалізації творчого потенціалу обдарованих дітей України

Освітня платформа для розвитку і реалізації творчого потенціалу обдарованих дітей України

Автор: vlad9486 от 26-11-2013, 11:50

Освітня платформа для розвитку і реалізації творчого потенціалу обдарованих дітей України20 листопада у Всесвітній день дитини Київський Палац дітей та юнацтва зібрав на Всеукраїнський форум працівників позашкільної освіти, майже 500 педагогів з усіх регіонів України. Почесними гостями заходу стали: заступник Міністра освіти і науки України Борис Жебровський та Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко.

До складу делегації Кіровоградської області, очолюваної директором департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Лещенко Е.В., ввійшла і виконавчий директор Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді С.В.Філянт.

У першій частині заходу керівники всіх обласних органів управління освітою звітували про виконання Указу Президента України від 28 грудня 2012 року №756 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості».У своїх доповідях учасники форуму зупинилися на питаннях збереження та якісного розвитку мережі позашкільних навчальних закладів, зміцнення навчально-методичної та матеріально-технічної бази, удосконалення системи підготовки та підвищення кваліфікації кадрів позашкільної освіти.

Приємно те, що під час заходу було відзначено вагому роль Малої академії наук України у розвитку позашкільної освіти. Кожен виступаючий зупинився на досягненнях слухачів Малої академії наук свого регіону.

Під час роботи творчої лабораторії працівників системи Малої академії наук обговорено ряд питань щодо розвитку і реалізації творчого потенціалу особистості шляхом залучення учнів до науково-дослідницької діяльності. Директор Національного центру «Мала академія наук України», кандидат філософських наук Оксен Лісовий наголосив на виконанні кожним територіальним відділенням МАН заходів щодо реалізації Президентської програми для найталановитіших дітей «Інтелектуальне майбутнє України».

Усі присутні в дружній теплій атмосфері поділилися з колегами своїм досвідом роботи в системі МАН, досягненнями та перспективами розвитку. Всеукраїнський форум працівників позашкільної освіти став своєрідною освітньою платформою для розвитку і реалізації творчого потенціалу обдарованих дітей України.
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: