» » Перший крок до перемоги зроблено!

Перший крок до перемоги зроблено!

Автор: vlad9486 от 14-01-2014, 11:17

Перший крок до перемоги зроблено!З метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей Ульяновського району, виховання їх у дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації 10 січня 2014 року проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-слухачів НТУ «Ерудит» Кіровоградської МАНУМ на базі ЦДЮТ м. Ульяновки. Конкурс відбувався у вигляді конференції за участю заступника голови Ульяновської районної державної адміністрації Вербецької Л.І., начальника відділу освіти районної державної адміністрації Луценка В.Б., методистів Кіровоградської МАНУМ Касяненко А.М. та Шеремета П.М., керівників секцій та учнів-слухачів НТУ «Ерудит», директорів загальноосвітніх навчальних закладів Ульяновського району, вчителів.

З привітанням та найкращими побажаннями в роботі конференції до присутніх звернулася заступник голови Ульяновської районної державної Перший крок до перемоги зроблено! адміністрації Вербецька Л.І.

На конкурс було подано дев’ять наукових робіт на такі секції: літературна творчість, українська мова, біологія, етнологія, археологія, історія, історичне краєзнавство.

По закінченню виступів учасників І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-слухачів НТУ «Ерудит» Кіровоградської МАНУМ, директор ЦДЮТ м. Ульяновка Борисенкова Т.В. подякувала учням-слухачам та їх керівникам за творчу, пошукову, дослідницьку роботу, за наполегливість, кваліфіковану підготовку та проведення даного заходу.

Методист Кіровоградської МАНУМ Касяненко А.М. звернулась до присутніх з побажаннями творчих, наукових досягнень та успіхів у подальшій пошуковій, науково-дослідницькій діяльності та вручила книги «Обдарована молодь Кіровоградщини» учням-призерам всеукраїнських конкурсів у2013 році (Лошатинській Н., Божко Н., Гладкій Д., Герасименко І., Жигаловій О.)

У вигляді круглого столу відбулося обговорення членами журі виступів учнів-слухачів НТУ «Ерудит». Методисти Кіровоградської МАНУМ Касяненко А.М. та Шеремет П.М. надали необхідну методичну допомогу, відповідні рекомендації та відповіді на численні запитання членів журі, вчителів.

За рішенням членів журі конкурсу рекомендовано до участі у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт усіх учасників І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-слухачів НТУ «Ерудит» Кіровоградської МАНУМ.
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: