» » Свято юних науковців області

Свято юних науковців області

Автор: vlad9486 от 12-03-2014, 08:34

Свято юних науковців області1 березня 2014 року завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Цього року на обласний етап інтелектуальних змагань було подано 453 науково-дослідницьких роботи від 432 юних дослідників.

Роботи були представлені у шести відділеннях на 59 секціях. Найчисельнішим виявилося відділення філології та мистецтвознавства (124 НДР!).

Члени журі відмітили, що порівняно з минулим роком виріс не тільки кількісний, а і якісний показник досліджень учнів. Особливо порадувало оформлення наукових робіт, яке було витримано відповідно вимог майже всіма учасниками конкурсу.

Тож інтелектуальні змагання між юними науковцями були справді запеклими. Не зважаючи на це, майже 50% (217 учасників) вибороли призові місця на обласному етапі конкурсу.

Свято юних науковців областіТа попереду ще залишається головний – ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, що відбудеться у березні-квітні у м. Києві. Цього року Кіровоградщину буде представляти 53 науковці, які показали свою першість в області. Ми щиро вітаємо наших слухачів і вболіваємо за них!
Свято юних науковців області
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: