» » Від творчого педагога –до творчої дитини

Від творчого педагога –до творчої дитини

Автор: vlad9486 от 4-11-2014, 11:45
Від творчого педагога –до творчої дитини 

24 жовтня 2014 року на базі Новоукраїнського Центру дитячої та юнацької творчості „ЗОРІТ” відбувся зліт обдарованих учнів району з науково-дослідницького напрямку, у ході якого пройшов семінар-практикум для керівників секцій НТУ „Тандем”, учнів-слухачів Малої академії наук учнівської молоді із навчальних закладів Новоукраїнського району за участю виконавчого директора МАНУМ Філянт С.В., кандидата географічних наук, старшого викладача кафедри географії та геоекології КДПУ ім. В.Винниченка Онойка Ю.Ю., методиста МАНУМ Балашової К.В., директора ЦДЮТ Ратушної Н.І., методиста ЦДЮТ, керівника НТУ „Тандем” Мазур Н.О.

Учасниками заходу були педагоги району, які здійснюють послідовну роботу з творчими учнями. Онойко Ю.Ю. докладно розповів про основні вимоги до написання та оформлення науково-дослідницької роботи, проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Учителі зацікавилися інформацією, отримали відповіді на запитання, що виникли в процесі спілкування. Філянт С.В. зосередила увагу учнів на основах наукових досліджень, дала рекомендації щодо формування дослідницьких умінь і навичок. Методисту ЦДЮТ „ЗОРІТ” Мазур Н.О.передано спеціальну літературу на допомогу організації роботи з обдарованими учнями, слухачами МАНУМ. Сподіваємося, що усі талановиті діти Новоукраїнського району візьмуть участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2015 року.


Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: