» » Майбутнє української науки

Майбутнє української науки

Автор: vlad9486 от 15-12-2014, 16:42
Майбутнє української науки
У четвер, 11 грудня 2014 року колектив Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді відвідав науково-освітню конференцію «Майбутнє України», що відбулася на базі ліцею інформаційних технологій м. Олександрії. На захід були запрошені: виконавчий директор МАНУМ С.В. Філянт, доктор технічних наук, керівник секції авіа- та ракетобудування В.В. Клименко, кандидат технічних наук, керівник секції науково-технічної творчості В.В. Амосов та О.І. Сіріков, методист МАНУМ Ю.В. Мельник. Очолював кіровоградську делегацію директор Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназії-інтернат – школи мистецтв), голова постійної комісії Кіровоградської обласної ради, з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту у справах сім’ї та молодіжної політики А.Є. Коротков.
Серед почесних гостей конференції також були присутні директор Олександрійського ВКГ А.Л. Дюбкін, директор КГ «Теплокомуненерго» А.А. Грибачова, начальник відділу підтримки безробітних Олександрійського міського центру зайнятості Н.І. Дейнега, директор департаменту інноваційних впроваджень ТОВ «ПромКонверсія» С.А. Камінський та багато інших.
З вітальним словом до учасників конференції звернулись: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.В. Сосна, директор Кіровоградського облкомплексу А.Є. Коротков. Вони побажали учасникам конференції пошукової та творчої наснаги та успіхів у подальших досягненнях. Варто зазначити, що на заході були присутні представники Олександрійського та Кіровоградського обласного телебачення, що сприяє популяризації здобутків МАНівців.
Науково-освітня конференція юних дослідників була спрямована на розвиток зацікавленості учнів у поглибленому вивченні політехнічних наук, обміні знаннями та інформацією щодо новітніх наукових ідей в галузі енергозбереження, фізики, технічної творчості. До презентацій власних наукових робіт були долучені кращі юні науковці міста Олександрії, котрі уже стали переможцями та призерами всеукраїнських наукових конкурсів, зокрема V Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України». Ці учні мають сучасні наукові погляди та амбіції для втілення своїх винаходів у життя.
Об’єктом дослідження учениці 11-го класу ліцею інформаційних технологій Пащенко Єлизавети було водопостачання мешканців м. Олександрії з використанням біокерамічних водопроводів, що викликало значне зацікавлення з боку гостей конференції, підприємців та представників міської влади.
Учень 10-го класу ліцею інформаційних технологій Кругляк Самуїл презентував аудиторії можливість технічних засобів видобутку електроенергії з атмосфери, що за своєю ідейністю є мало не революційним підходом у сучасному енергетичному комплексі світового господарства.
Учень 11-го класу НВК «Олександрійський колегіум-спеціалізована школа» Самсонов Денис дослідив тему «Роботизоване промислове виробництво майбутнього».
Учениця 10-го класу Кіровградського облкомплексу Пуляєва Анна також зробила свій внесок у вирішення енергетичної проблеми України, дослідивши тему «Отримання електроенергії з іонізованих середовищ».
Про нагрів та заощадження води за рахунок зміни конструкції водопроводів учасникам конференції доповіла учениця 11-го класу ліцею інформаційних технологій Садівська Дар’я.
Цікаві ідеї щодо технічних підходів переробки сміття та його перетворення на компоненти дорожнього покриття чи навіть біопаливо подали учні 9-го класу ліцею інформаційних технологій Третяк Микола та Долженко Ігор.
По завершенні наукової конференції директор департаменту інноваційних впроваджень ТОВ «ПромКонверсія» С.А. Камінський презентував сайт novator.info, метою якого є популяризація учнівських здобутків у галузі розвитку новітніх ідей науки і техніки.
Свої побажання юним науковцям виголосила виконавчий директор Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді С.В. Філянт, що вручила учасникам конференції та науковим керівникам подарунки і грамоти.
Наукові керівники, представники міської влади, освітяни та підприємці обмінялись враженнями від конференції за круглим столом. Дослідження юних науковців були високо оцінені з точки зору їх практичного впровадження.
Методист МАНУМ Мельник Ю.В.
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: