» » Завершився І обласний етап Всеукраїнського літературного конкурсу “Розкрилля душі”

Завершився І обласний етап Всеукраїнського літературного конкурсу “Розкрилля душі”

Автор: Joker_13 от 17-06-2015, 11:22

Завершився І обласний етап Всеукраїнського літературного конкурсу “Розкрилля душі”На конкурс було подано 49 робіт. Найбільшою кількістю робіт відзначилися навчальні заклади міста Кіровограда (15), Знам’янки (6), Світловодська (5), Олександрії (4) та Новомиргородського району.

Не взяли участі у конкурсі Бобринецький, Вільшанський Гайворонський Голованіський, Маловисківський, Новгородківський, Нооукраїнський, Олександрійський, Світловодський, Ульяновський район, Заваллівська школа-інтернат, Добровеличківська школа-інтернат.

За результатами заочного оцінювання робіт визначено 22 переможці у номінаціях "літературна творчість” (17) і "дослідницькі роботи” (5). Найбільш якісну підготовку показали Долинський, Новоархангельський, Новомиргородський, Онуфріївський, Устинівський райони, а також міста Олександрія, Світловодськ, Кіровоград.

Абсолютні переможці (призери, нагороджені дипломами І ступеня) візьмуть участь у ІІ етапі Всеукраїнського літературного конкурсу "Розкрилля душі”, який відбудеться у вересні 2015 року в м. Києві.

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: