» » Слухач Кіровоградської МАНУМ вражає світ своїм винаходом

Слухач Кіровоградської МАНУМ вражає світ своїм винаходом

Автор: vlad93 от 22-06-2015, 13:46

 

Слухач Кіровоградської  МАНУМ вражає світ своїм винаходомКругляк Самуїл – слухач секції науково-технічної творчості та винахідництва Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді, учень 10-го класу ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради Кіровоградської області.

Здобувши перемогу в національному етапі міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2015, учень отримав право взяти участь в Олімпіаді геніїв, що відбувалася в місті Освего (штат Нью-Йорк, США) з14 по 19 червня 2015 року.

Ідея юного науковця полягає в тому, щоб видобувати електроенергію з іонізованої хмари за рахунок сильного електричного поля, Слухач Кіровоградської  МАНУМ вражає світ своїм винаходомяке випромінюватиме іонізуюча вежа. За підрахунками один кіловат такої електроенергії коштуватиме всього три копійки. За перемогу українець змагався із двома тисячами молодих винахідників з усього світу.

У 2014 році з цим проектом слухач МАНУМ брав участь і посів друге місце на Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», яку щорічно організовує НЦ«МАН України».

Самуїл говорить, що ідея прийшла до нього уві сні, коли він навчався у восьмому класі. А через два роки наукові керівники секції науково-технічної творчості та винахідництва Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді Піскова С.В. та Камінський С.А.допомогли втілити ідею у життя.

Слухач Кіровоградської  МАНУМ вражає світ своїм винаходомМіні-модель установки була зібрана у київській лабораторії і вже результативно працює. Запропонована технологія дає змогу отримати 350МВт енергії і 800000 літрів води. «Така установка коштує копійки, але користі від неї – на мільйони. Уявіть собі: в разі її запуску ми б могли забезпечити Кіровоградську область електроенергією на 82%», – пояснює Піскова С.В. (з інтерв’ю газети «День»).

В Олімпіаді геніїв слухач Кіровоградської МАНУМ посів третє місце, а також отримав можливість безкоштовно навчатися в одному з американських вишів із щомісячною стипендією в 700 доларів.

Ми вітаємо нашого юного науковця з цим неймовірним досягненням! Бажаємо продовження успішного старту! Нехай у тебе завжди будуть можливості для реалізації запланованого!

Окремі слова вдячності хочемо висловити науковим керівникам учня, побажати їм натхнення у подальшій діяльності, здібних слухачів та нових звершень. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.


Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: