» » Участь слухачів Кіровоградської МАНУМ у Всеукраїнському літературному конкурсі «Розкрилля душі»

Участь слухачів Кіровоградської МАНУМ у Всеукраїнському літературному конкурсі «Розкрилля душі»

Автор: vlad93 от 16-10-2015, 15:09

 

Участь слухачів Кіровоградської МАНУМ у Всеукраїнському літературному конкурсі «Розкрилля душі»З 28 по 30 вересня 2015 рокув місті Києві проходив фінальний етап Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі», присвячений 85-річчю з дня народження Ліни Костенко. Слухачі Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді, які взяли участь у конкурсі, діляться своїми враженнями:

«Мене звати Короленко Анжела, мені 15 років, я навчаюся в 10-го класі навчально-виховного комплексу «Павлиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей імені В.О.Сухомлинського». Я виборола I місце в обласному етапі Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі» у 2015 році у номінації «Літературна творчість». Потім взяла участь у фінальному етапі Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі».

До міста Києва ми прибули 28 вересня і всі три дні проживали у таборі «Юннат». Відкриття заходу відбулося на кіностудії імені О. Довженка. Ми були в чорній залі, в якій було дуже темно, лише один ліхтар світив на сцену. Після вступного слова директора НЦ МАН України О. Лісового на сцену вийшли актори, які декламували вірші Ліни Костенко. Деяку поезію були покладено на музику. Весь цей виступ тривав протягом 3 годин. Монолог з перервами на пісні був цікавим та змістовним, було приємно чути вірші Ліни Костенко у виконанні талановитих акторів.

Наступного дня ми захищали свої роботи в Національному еколого-натуралістичному центрі. Виступ не мав перевищувати 10 хвилин. По завершенню захисту журі та інші учасники могли поставити свої питання. Власне захист робіт тривав 8 годин з перервою на обід.

Останнього дня для нас організували екскурсію до музею Тараса Шевченка, що знаходиться в Київському національному університеті імені Т. Шевченка. Музей був дуже гарним, екскурсовод розповів нам багато цікавого…»

«Я, Гнатишин Дарія, учениця 10-го класу Молодіжненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Долинського району. Мені пощастило представляти свою роботу «Кольористика пейзажної лірики Ліни Костенко» в номінації «Дослідницька робота» на фінальному етапі Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі».

На захист своєї роботи я підготувала відеоролик, в якому читаю вірш «Вже в стільниках стерні немає меду сонця» на фоні природи мого села Лаврівка та романсу «Осінній день» у виконанні Ольги Богомолець. Виступ супроводжувався електронною презентацією. Для аналізу поезії я підготувала постер. День захисту був дуже напружений і хвилюючий.

Перебування у Києві мало багато приємних сторін. Першого дня ми відвідали Національну кіностудію художніх фільмів імені Олександра Довженка, де прослухали поетично-музичний спектакль «Ліна Костенко: інкрустації». Поезію читала народна артистка України Лідія Вовкун, авторскі пісні виконував дует «ТЕЛЬНЮК: сестри» – заслужені артисти України Леся и Галина Тельнюк.

Третього дня ми побували в музеї Т.Г.Шевченка. Після екскурсії залишилися незабутні враження від життя і творчості Тараса Григоровича. Деякі подробиці просто вражали. А фарби, пензлики та оригінали картин дуже вразили усіх присутніх.

Хочу подякувати Щербині Альоні Григорівні за організовану поїздку, добре ставлення і підтримку у хвилюючі для мене моменти, а також своїй вчительці Мостовій Олені Петрівні, яка допомагала мені у проведенні та організації наукового дослідження».

Бажаємо нашим слухачкам не зупинятися на достягнутому, підкорювати нові вершини і наступного року здобути перемогу!


Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: