» » Поповнення «МАНівської родини»

Поповнення «МАНівської родини»

Автор: kasya от 20-04-2016, 15:50
Поповнення «МАНівської родини»

16 квітня 2016 року в актовій залі Кіровоградського національного технічного університету відбулася настановча сесія  для абітурієнтів Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді (далі – МАНУМ).
585 кращих учнів із переважної більшості районів області виявили бажання долучитися до «МАНівської родини» та взяли участь у настановчій сесії.  

Цьогоріч на пленарному засіданні учнів вітали: Дузь С. Д., заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації; Левченко О. М., проректор з наукової роботи Кіровоградського національного технічного університету, доктор економічних наук, професор; Коротков А. Є., директор Кіровоградського облкомплексу, народний артист України, професор; Філянт С. В., виконавчий директор Кіровоградської МАНУМ.

Поповнення «МАНівської родини»Під час урочистостей учні та їх педагогічні керівники не лише ознайомилися із системою роботи МАНУМ, але й мали змогу почути від випускників та переможців Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України про нові можливості та переваги навчання в Малій академії наук.

Після  пленарного засідання усі абітурієнти були запрошені до навчальних аудиторій, де і відбулося перше знайомство з науковими керівниками та Наукою в цілому. 

Поповнення «МАНівської родини»


Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: