» » Готові до співпраці!

Готові до співпраці!

Автор: kasya от 19-05-2016, 11:46

Готові до співпраці!18 травня 2016 року  наукові керівники секцій Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді Онойко Ю. Ю., кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та геоекології КДПУ ім. В.Винниченка та Зеленський С. М., кандидат юридичних наук, доцент кафедри правознавства КДПУ ім. В.Винниченка взяли участь у районному виїзному семінарі-експедиції вчителів історії та географії з проблеми «Пріоритетні напрями діяльності наукових відділень МАН історико-географічного профілю: збір інформації як важлива умова успішного написання науково-дослідницької роботи» у смт Новоархангельську.

Семінар проходив у два етапи. Під час теоретичної частини завідувач районним методичним кабінетом Зубченко Т . В. ознайомила учасників семінару з краєзнавчо-географічними маршрутами рідного краю та запросила відвідати деякі з них під час практичної частини семінару. Методист районного методичного кабінету Коваленко О. Ю. презентувала  досвід роботи районного методичного об’єднання вчителів  суспільствознавчих дисциплін  та географії Новоархангельського району.

Онойко Ю. Ю., науковий керівник секції географії Кіровоградської МАНУМ у своїй доповіді ознайомив учасників із формами та методами роботи з обдарованою молоддю та закликав до співпраці педагогів Новоархангельщини.

Практична частина семінару включала в себе експедицію до  водного роздолля річок Синюха, Тікич, Вись, під час якої учасники семінару обговорили актуальну для даного регіону географічну та історичну тематику науково-дослідницьких робіт, можливі варіанти польових географічних досліджень.

Щиро вдячні організаторам та учасникам семінару за ініціативність, активність та небайдужість до питань пошуку та підтримки обдарованих учнів.

 

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: