» » Нагорода для найрозумніших учнів області

Нагорода для найрозумніших учнів області

Автор: dend от 2-06-2016, 09:54
Нагорода для найрозумніших учнів областіЦього року 119 обдарованих учнів Кіровоградщини традиційно отримали запроваджені у 2011 році обласні премії для переможців IІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України та IІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів. Ці учні, виборовши першість в інтелектуальних змаганнях області, представляли наш регіон на всеукраїнському рівні.
Переможці IІI етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України та IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів 1 червня 2016 року були запрошені до обласної філармонії для нагородження та участі у заходах, Нагорода для найрозумніших учнів областіприсвячених Міжнародному Дню захисту дітей
Почесними гостями свята стали: Голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко, міський голова Андрій Райкович. Вони побажали учням наснаги й старанності у всіх починаннях, успіхів у майбутньому і пообіцяли завжди підтримувати креатину молодь.
Ми приєднуємося до вітань і бажаємо нашим МАНівцям не зупинятися на досягнутому, а здобувати все нові перемоги на обраному шляху!
Фотозвіт
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: