» » Діти змінюють світ

Діти змінюють світ

Автор: Joker_13 от 8-06-2016, 10:19
Діти змінюють світ1-2 червня 2016 року в м. Києві відбувся Всеукраїнський дитячий форум «Діти змінюють світ» за участю Президента України Петра Порошенка.
У форумі взяли участь понад 200 дітей – лідерів учнівського самоврядування та учнів-членів Малої академії наук України.
Пощастило стати учасником цього зібрання й слухачці Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді, учениці 10 класу Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат–школа мистецтв) Кондауровій Анастасії.
Настя поділилася своїми враженнями: «Під час відкриття форму в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» ми представляли своє бачення та пропозиції розвитку держави, бачення власного майбутнього та майбутнього України. Побували на відкритті інтерактивного освітнього фестивалю «Арсеналу ідей» та мали можливість поспілкуватися з експертами та побачити раритетні та унікальні речі. Я багато часу провела біля виставки з речами, присвяченими розвитку астрономії, де було немало цікавих і раритетних речей. До речі, найбільше вразив атлас 1901 року.
У рамках програми відбулась цікава зустріч із святейшим Любомиром Гузаром, який розповів присутнім про людські цінності, досягнення мети в житті, пріоритети вибору професії, поділився власним життєвим досвідом.
Ці два дні були насиченими та принесли купу приємних вражень та багато нових друзів».
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: