» » Участь у школі з філософії «Європейська культура філософського діалогу»

Участь у школі з філософії «Європейська культура філософського діалогу»

Автор: Joker_13 от 24-06-2016, 10:24

Участь у школі з філософії «Європейська культура філософського діалогу»Із 4 по 9 червня у м. Києві (Міжнародний центр дитячої наукової творчості MANLAB.CAMP) в рамках Всеукраїнських літніх шкіл Малої академії наук України пройшла школа з філософії «Європейська культура філософського діалогу». Метою школи було формування навичок філософування в учнівської молоді шляхом застосування методики «Філософія для дітей» та поглиблення знань з історії європейської та української філософії через призму вивчення феномену діалогу.

Цього року долучитися до «МАНівського діалогу з філософії» мав змогу і слухач секції суспільствознавства Кіровоградської МАНУМ, учень 8 класу Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) Михайло Громовий. Він залюбки поділився своїми враженням від подорожі в країну «Філософія»: «Я дуже вдячний організаторам за ті 5 днів, що я провів у школі з філософії, бо вони були неймовірні! Наш робочий день починався рано вранці із фізичних вправ, які заряджали нас енергією на весь день. А дні проходили дуже насичено і різнопланово. Звичайно, головним у цій школі були лекції, які мені, на диво, дуже сподобались. Усі учасники Школи активно брали участь у дискусії, бо теми були досить провокаційні, наприклад: «Чи варто зосереджуватись на одній справі, чи можна робити декілька одночасно?»; «У якій точці варто побудувати школу – у точці А, де 10 здорових дітей, чи у точці Б, де 1 дитина, але з обмеженими фізичними можливостями?». Не можу не приділити увагу ідеї «Вільної години», під час якої особисто я (як і багато моїхколег) спав. Ця «Вільна година» давала змогу «перезавантажитись» і працювати у другій половині дня в повну силу, бо лекції сильно виснажували нас.

Останній вечір я пам’ятатиму ще дуже довго. До нас завітали гості – музиканти, які грали аж до 2-ої години ночі. Ми танцювали, слухали прекрасну живу музику та їли козацький куліш. Я вдячний нашим вчителям: пані Юлії, пані Наталі, пані Марині, пані Сніжані , пану Антону, пані Вірі, Наталі Марківні та видатному корейськомупрофесоруДжінвану Парку. Мені і моїм друзям, які з’явились у мене ще у першийдень, дуже сподобалось і я з радістю поїхав би туди ще раз».

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: