» » Працюємо на результат

Працюємо на результат

Автор: dend от 4-10-2016, 09:08

Працюємо на результат22 вересня 2016 року в Новоукраїнському районі відбулася традиційна щорічна підсумкова науково-практична конференція наукового учнівського товариства «Тандем» «Ми не безліч стандартних «Я», а безліч всесвітів різних», на якій були підведені підсумки роботи наукового учнівського товариства «Тандем» за 2015-2016 навчальний рік та поставлені завдання на новий навчальний рік.

На конференції були присутні Самойленко В.В., голова Новоукраїнської районної державної адміністрації, Савенко В.А., голова Новоукраїнської районної ради, Талашкевич О.М.,заступник голови Новоукраїнської районної ради, Горбатенко В.І., спеціаліст І категорії відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

Відкрила конференцію Тарасенко Т.Б., начальник відділу освіти, молоді та спорту, яка окреслила основні напрямки роботи товариства та зазначила результати його діяльності.

Мазур Н.О.,координатор товариства, розповіла про розвиток науково-дослідницького потенціалу учнівської молоді товариства «Тандем».

Методист Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді Балашова К.В. акцентувала увагу присутніх на результативності роботи МАНУМ та НТУ, познайомила присутніх із системою роботи Малої академії наук учнівської молоді, її перспективами, назвала переможців всеукраїнських та міжнародних конкурсів, подякувала владі району за співпрацю та розуміння важливості дослідницької роботи школярів.

На допомогу організації занять із слухачами учнівських наукових товариств для наукових керівників секцій передано методичні матеріали.

У рамках роботи конференції школярі представляли результати своїх напрацювань:

1.Упиренко Богдана, 7 клас Глодоська ЗШ. Міні-дослідження «Харчова і біологічна цінність бульб картоплі різних сортів».

2.Борщенко Дмитро, 4 клас Глодоська ЗШ. Міні-дослідження «Цікава фразеологія».

3.Даниш Андрій, 4 клас Глодоська ЗШ. Міні - дослідження «Природа-архітектор професій»

4.Гусан Катерина, 8 клас Глодоська ЗШ.Міні-дослідження «Досконалі числа».

5.Юрчик Аліна, 8 клас Глодоська ЗШ. Міні-дослідження «Письменники – учасники бойових дій за Кіровоградщину в 1941-1943 роках».

6.Бут Валентин, 7 клас Глодоська ЗШ. Міні - дослідження «Героїчними стежками Віри Федченко».

7.Мохонько Дар'я, 7 клас Глодоська ЗШ. Міні - дослідження робота «Вплив якості їжі на ріст і розвиток колорадського жука».

8.Вороніченко Тетяна, 8 клас Новоукраїнська ЗШ №6. Міні - дослідження «Проект розважальних центрів мого міста».

9.Пиндик Анастасія, 8 клас Новоукраїнська ЗШ №6. Міні – дослідження «Як досягти фінансового успіху».

10.Кульчицький Сергій, 8 клас Новоукраїнська ЗШ №6. Міні – дослідження «Практично-побутове застосування соків кислиці».

Керівники району побажали майбутнім науковцям і дослідникам нових звершень та запевнили присутніх у наданні допомоги у підтримці роботи наукового товариства «Тандем».

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю, чекаємо нових перемог юних науковців Новоукраїнщини.

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: