» » ІІІ Всеукраїнська олімпіада з філософії для школярів

ІІІ Всеукраїнська олімпіада з філософії для школярів

Автор: kasya от 21-11-2016, 10:06
ІІІ Всеукраїнська олімпіада з філософії для школярів

Із 17 по 18 листопада 2016 року у м. Києві пройшов очний етап ІІІ Всеукраїнської олімпіади з філософії для школярів (далі – Олімпіада). Захід проводився Національним Центром «Мала академія наук України» спільно з факультетом філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова з метою популяризації філософської освіти на рівні середньої освіти та заохочення молоді до творчого, креативного і раціонального критичного мислення.

Кіровоградську область на очному етапі Олімпіади представляли двоє учнів, які пройшли відбірковий (заочний) етап:

Громовий Михайло, учень 9 класу Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв);

Павлів Ольга, учениця 11 класу Олександрійського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей).

ІІІ Всеукраїнська олімпіада з філософії для школярівКонкурсним завданням і відбіркового, і очного етапів Олімпіади було написання філософського есе – невеликого за обсягом і самостійного за змістом письмового твору, розгорнутого у формі розповіді з метою обґрунтування і демонстрації власної точки зору на певне явище чи предмет. Цього року наскрізною темою, що проходила червоною ниткою крізь всю Олімпіаду було поняття толерантності.

За підсумками очного етапу ІІІ Всеукраїнської олімпіади з філософії для школярів ІІ місце в англомовній підгрупі виборола кіровоградська МАНівка Павлів Ольга.

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: