» » STEAM-fest! Розширюємо горизонти!

STEAM-fest! Розширюємо горизонти!

Автор: kasya от 25-11-2016, 13:49

STEAM-fest! Розширюємо горизонти!17 листопада у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся ІІІ відкритий фестиваль "STEAM fest” – фестиваль наукових відкриттів. Метою заходу є формування та популяризація наукового і творчого світогляду серед молодого покоління, єднання бізнесу і науки, пошук та підтримка талановитої молоді, залучення її до наукових досліджень та створення умов для самореалізації творчої особистості у сучасному суспільстві, представлення нових форм, методів і моделей організації науково-дослідницької діяльності учнів. Загалом у заході взяло участь понад 500 осіб – дітей, батьків та наставників. Завдяки фінансовій підтримці ТОВ ВКФ «Велта» серед учасників були і представники міста Новомиргорода: керівники секцій фізики,хімії, біології, математики Новомиргородської філії «Акме» Кіровоградської Малої академії наук, яка з цього року діє на базі ЦДЮТ та учні-слухачі секцій, які найбільш активно займаються науково-дослідницькою діяльністю.

STEAM-fest! Розширюємо горизонти!Гості фестивалю мали можливість взяти участь у різноманітних майстер-класах та студіях підготованих гуртківцями та педагогами Палацу, подивитися показові виступи радіокерованих автомоделей, польоти на квадрокоптерах, сучасні технології вишивки, виставку «Космос у 3D», створити зображення за допомогою 3D-принтера і ручки, визначити біохімічні процеси живих організмів, отримати майстер-клас з робототехніки, пройти експрес-тести та дізнатися про свої індивідуальні відмінності та настільки швидко мозок здатний вирішувати поставлені завдання. А ще нашим учням пощастило і вони стали учасниками автомобільних перегонівKyiv Palace Raseway, поставили власні рекорди та отримали масу задоволення.

Корисну і дуже потрібну сьогодні інформацію отримали і наші педагоги, які взяли участь у засіданні круглого столу «STEM–освіта, як інновація оновлення технологій навчання природничо-математичних дисциплін». Про STEAM-освіту та шляхи її впровадження розповіли спеціалісти Інституту модернізації змісту освіти МОН України, фахівців Київського університету ім..Б.Грінченка, НВК №141 «ОРТ» та Київського палацу дітей та юнацтва.

Сподіваємося, що участь у подібних заходах допоможе нашим слухачам реалізувати свій науковий потенціал та стати більш досвідченим в обраній сфері дослідження.

Козяр Оксана Станіславівна,

керівник філії «Акме» Новомиргородського ЦДЮТ

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: