» » «Сузір’я» на Robofirst

«Сузір’я» на Robofirst

Автор: Joker_13 от 14-03-2017, 11:00
«Сузір’я»  на Robofirst11-12  березня   в Українському домі відбулась масштабна міжнародна подія у сфері освіти, науки і техніки  - фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи!»,  де талановиті, творчі, ерудовані діти демонстрували  свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування, інженерії і архітектури.
Більше 1000 дітей з усієї України  демонстрували своїх роботів, LEGO-моделі та інноваційні ідеї-стартапи на тему "Пліч-о-пліч з тваринами”. Протягом останніх 6 місяців учасники команд досліджували взаємодію людей та тварин, дізнавались, яким чином ми впливаємо одне на одного, і як можна покращити нашу взаємодію. 
Організаторами фестивалю були  Мала Академія наук України, компанія «Пролего» - офіційний представник  міжнародної освітньої STEM-програми LEGO Education в Україні та  Education HUB, що представляє освітний простір нового формату, який  поєднує тих, хто шукає нові знання та ідеї.
Команда Новопразького навчально-вихового комплексу «Сузір’я» стала переможницею у номінації «Інноваційний проект» , що був представлений в рамках всеукраїнського фестивалю FIRST LEGO League. Учасники команди (Марченко Назар, Скрипник Анастасія, Швидкой Валерій, Наумов Іван, Гузеря Ярослав, Руда Дарія, Бурега Олександр, Куляк Максим, Шульженко Герман / тренери Мітленко Л.О., Борщ С.В.) представили проект, освноним завданням якого було дослідження проблеми надання ветеринарної допомоги  на  селі. Учні детально вивчили питання, ознайомились з будовою та травною системою великої рогатої худоби, відвідали  молочно-товарний комплекс «Петриківське молоко» та на основі отриманих даних створили роботизовані пристрої для лікування та хірургічних операцій, які дозволять рятувати тварин. Учні провели необхідні розрахунки та обгрунтували економічну доцільність  використання запропонованого обладнання. Крім того учні успішно виступили у різних етапах конкурсу : робогрі на спеціальному полі , де сконструйований та запрограмований учнями робот мав  виконувати місії , передбачені умовами змагання, командній грі та презентації основних цінностей команди.
Яскравий виступ команди відмітили  члени журі, організатори та  учасники фестивалю. Учні були нагороджені грамотами, медалями, наборами Lego та спеціальним кубком.
В черговий раз  юні робототехніки Новопразького НВК переконливо довели , що креативність і працелюбність дозволяє досягти високих результатів. 


Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: