» » І мислимо! І діємо!

І мислимо! І діємо!

Автор: Joker_13 от 19-04-2017, 08:23

І мислимо! І діємо!12 та 13 квітня в центрі дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» проходив районний та міський конкурс-захист наукових міні-робіт, проектів та досліджень.

Основне завдання Конкурсу – це вияв та підтримка обдарованих дітей та молоді, залучення їх до науково-дослідницької, експериментальної та проектної роботи, формування активної громадянської позиції, вміння формувати та відстоювати власну думку.

Школярі 3-10 класів представили 54 дослідження з природознавства, математики, психології, хімії, географії, біології, історії, валеології, екології, мистецтвознавства, української мови та літератури.

Особливістю цьогорічного конкурсу стала презентація робіт з соціології, мистецтвознавства та, навіть, англійської мови.

І мислимо! І діємо!Приємною родзинкою були учні 3-го класу Рівнянської ЗШ І-ІІІ ст.№2 –Тарасенко Назар та Гончар Ангеліна, які просто вразили журі своєю впевненістю та завзятістю.

В результаті непростого, суперечливого обговорення журі, призерами конкурсу стали 39 учнів: І місця здобули 13 школярів, ІІ місця – 11; ІІІ місця – 15.

Важливо, що в цьому році географія учасників навчальних закладів суттєво розширилась. Так, юні дослідники були з Новоукраїнських ЗШ №3 та №6, Мар’янопольського НВК, центру творчості «ЗОРІТ», ГлодоськоїЗШ, Ганнівської ЗШ, Кропивницької ЗШ, Шишкінської ЗШ,Рівнянських ЗШ №2 та №7.

Дякуємо маленьким науковцям за креативні ідеї, педагогічним керівникам – за розвиток дитячої допитливості та наполегливу працю, а директорам навчальних закладів – за небайдужість та сприяння у залученні дітей до науково-дослідницької та проектної діяльності.

І мислимо! І діємо!Цей квітневий конкурс – це попередня підготовка до обласного конкурсу – захисту цікавих відкриттів обдарованої молодді, тому бажаємо учасникам доопрацювати свої роботи відповідно до рекомендацій журі, і з новими силами і ідеями штурмувати науковий олімп.

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: