» » УКРАЇНА ОЧИМА МОЛОДИХ

УКРАЇНА ОЧИМА МОЛОДИХ

Автор: Joker_13 от 16-05-2017, 13:58

УКРАЇНА ОЧИМА МОЛОДИХЩорічно у травні Львів гостинно зустрічає обдаровану учнівську молодь на Міжнародній науково-практичній конференції «Україна очима молодих», організовану Національним центром «Мала академія наук України» спільно зі Львівською обласною Малою академією наук із 10 по 12 травня 2017 року.

У конференції взяли участь діти із 22 областей України. Кіровоградську область представляли п’ять учасників, а саме: у напрямку «Інвестиційний клімат у вашому регіоні (за видами економічної діяльності)» Чепляка Анна, слухач секції «Географія та ландшафтознавство» Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді, учениця 9 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області, у напрямку: «Українська діаспора: причини, наслідки, виклики (на прикладі свого регіону) Степанова Вікторія, слухач секції «Етнологія» Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді, учениця 10 класу комунального закладу "Навчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" Бобринецької міської ради Кіровоградської області, у напрямку: «Запровадження технологій з відновлюваної енергетики та енергоефективності у промисловості та життєвому секторі (на прикладі вашого регіону)» Бовдур Антон, слухач секції «Науково-технічна творчість та винахідництво» Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді учень 11 класу НВК «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ст.» Олександрівської міської ради Кіровоградської області, Чесницький Данило, слухач секції «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження» Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді та Овечко Олександр, слухач секції «Технологічні процеси та перспективні технології» Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді, учні 10 класу навчально-виховного комплексу «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» Олександрійської міської ради Кіровоградської області.

Учні отримали сертифікати учасника Міжнародної учнівської науково-практичної конференції «Україна очима молодих» та збірник тез робіт усіх учасників конференції.

Враження учасників.

УКРАЇНА ОЧИМА МОЛОДИХЧесницький Данило Олександрович: «Міжнародна науково-практична конференція "Україна очима молодих" справді справила найпозитивніші враження, тому що організація, структура та якість запропонованого Львовом дійства були на найвищому рівні! Особливо приємно було відвідати визначні пам'ятки міста Лева і оперний театр, щиро запропоновані організаторами як екскурсійний додаток до конференції, бо наукове й культурне життя людини - це один цілісний симбіоз, складові якого не існують поодинці. Все ж вирішальним чинником формування позитивної думки про захід став саме етап захисту робіт, адже відібрані журі учасники дійсно показали високий рівень знань у сфері їхньої діяльності та за її межами, гідно презентувавши свої наукові практично-дослідницькі доробки. На жаль, особисто у мене під час захисту виникла форсмажорна ситуація: нефункціонувала презентаціяю. Але завдячуючи моєму науковому керівнику Пісковій Світлані Вікторівні, яка передбачливо опрацювала із нами усі можливі варіанти розвитку подій, я був готовий до такої прикрої несподіванки і завдяки допоміжним друкованим фотоматеріалам зміг гідно представити на широкий загал результати кропіткої праці цілої команди юних та досвідчених науковців, до складу яких я теж маю честь входити. Майбутнім учасником цієї та схожих конференцій хотілося б побажати наснаги у їхніх перших наукових починаннях та шаленої сміливості і впевненості, адже сучасна молодь прийшла на цей світ, аби докорінно змінити його на краще своїми неймовірними іноваціями і здавалося б фанстастичними ідеями, але те, що сьогодні фантастика, завтра - повсякденна реальність. Тож не бійтесь брати участь у подібних конференціях, адже навіть невеликі поразки ведуть до гігантських перемог!»

УКРАЇНА ОЧИМА МОЛОДИХОвечко Олександр Едуардович: «Ця винятково цікава Міжнародна науково-практичнаконференція «Україна очима молодих» запам`яталася мені, мабуть, на все життя. Наукові роботи та творчі дослідження учнів-членів Малої Академії Наук вражали своєю обізнаністю в обраних напрямах робіт та загальною ерудованістю в інших сферах. Кваліфіковане журі також залишило позитивні враження від своєї роботи та справедливих висновків. Не можна обійти стороною і організаторів цього дійства та компанії, із якими вони співпрацювали, адже місця проживання були на гідному рівні, і стали однією із багатьох причин бажання повернутися. Смачна їжа та доброзичливе обслуговування заслуговують тільки позитивні відгуки про комплекс та конференцію в цілому, а різноманітність подарунків була оцінена усіма. Культурно-розважальна програма у свою чергу дала змогу більше дізнатися про історичне місто та відпочити. Хочеться побажати усім дійсним та наступним членам Малої академії наукобов’язково відвідати конференцію та втілювати усі свої доробки у життя із таким же натхненням, із яким вони і були представлені. Також хотілося б, аби у наступні рази організатори виділили на декілька годин більше вільного часу для прогулянок по мальовничому місту».


Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: