» » Досліджуємо мозок!

Досліджуємо мозок!

Автор: Joker_13 от 14-06-2017, 10:40

Досліджуємо мозок!З 7 по 10 червня в Інституті фізіології імені О. О. Богомольця НАН України пройшов VII Міжнародний конгрес Українського товариства нейронаук. У рамках конгресу, який відбувався у партнерстві з НЦ «Мала академія наук України», також проходила і школа-семінар для учнів МАН, присвячена сучасним методам дослідження головного мозку.

Учасниками школи стали 13 найкращих учнів, відібраних з усієї України, які цікавляться нейронауками і виконують власні дослідницькі проекти. Серед них – і наші юні науковці, надія і майбутнє нашої медицини, члени секції «Валеологія та медицина» Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді Пасічник Аліна, студентка І курсу Олександрійського медичного училища, з темою «Вивчення стану захворюваності серцево-судинної системи студентів-медиків» (науковий керівник – Олефіренко Ірина Валеріївна, викладач біології, медичної біології Олександрійського медичного училища) та Черній Валерія, учениця 10 класу комунального закладу «Педагогічний ліцей Кіровоградської міської ради» зі своїм науковим дослідженням «Особливості вияву психофізіологічних показників у баскетболістів» (науковий керівник – Нєворова Олена Валеріївна, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання ЦДПУ ім.В.Винниченка), які показали глибокі знання та високий рівень володіння навчальним матеріалом.

Перебуваючи у школі-семінарі, учні також ознайомилися з роботою нейробіологічних лабораторій і презентували учасникам конгресу свої наукові напрацювання.

Також МАНівцям науковці Інституту фізіології ім. О. О. Богомольця читали лекції і проводили практичні заняття, під час яких ознайомлювали із передовими методиками дослідження нервової системи.

Як зазначили організатори конгресу, взаємодія науки та школи є запорукою формування нової наукової зміни, яку представляють, можливо, ще юні, але точно наполегливі учні Малої академії наук.

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: