» » Гімназист Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат–школа мистецтв) проклав дорогу до Бразилії завдяки навчанню в МАН

Гімназист Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат–школа мистецтв) проклав дорогу до Бразилії завдяки навчанню в МАН

Автор: Joker_13 от 31-08-2017, 09:53

Гімназист Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат–школа мистецтв) проклав дорогу до Бразилії завдяки навчанню в МАНЗ 3 по 13 серпня відбулася Міжнародна виставка MILSET EXPO-SCIENCES INTERNATIONAL 2017 у Бразилії. Учні-слухачі Малої академії наук завдяки участі у виставці мали змогу почути коментарі міжнародної спільноти про свої проекти; побачити, як власні ідеї презентують однолітки з інших країн; порівняти себе з конкурентами й однодумцями; зрозуміти, яке місце займають у світовому науковому просторі. А на виставку з’їхалися представники 39 країн світу.

Україну представляли 6 учнів, які пройшли відбірковий тур. В шестірку найкращих потрапив і учень Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв ) Самсонов Артем із міста Олександрія, слухач секції фізики та астрономії Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді (науковий керівник-Мірошниченко О.І.). Він ознайомив присутніх із моделлю захисної пластини, яка полегшує конструкцію бронежилета і зменшує вартість виготовлення бронепластин.

Гімназист Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат–школа мистецтв) проклав дорогу до Бразилії завдяки навчанню в МАН"Українська делегація Малої академії наук побувала на цій виставці вперше. Нас було шестеро учасників з різних міст. Раніше Україна не брала участі в даній виставці взагалі. Тепер там знають Україну завдяки Малій академії наук. І тепер кожен учень МАН може пройти відбіркові етапи і побувати на Міжнародній виставці MILSET EXPO-SCIENCES INTERNATIONAL", - поділився Артем.

Слухач МАНУМ отримав досвід участі в подібних заходах, побував у Бразилії і привіз сертифікат учасника, який може стати в нагоді під час вступу до вузу.


Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: