» » Конструкторські рішення і креативні ідеї! Перші заняття у відділенні комп’ютерних наук

Конструкторські рішення і креативні ідеї! Перші заняття у відділенні комп’ютерних наук

Автор: aljona от 20-09-2017, 14:30

     Ми навіть і не помічаємо, як стрімкий прогрес цифрових технологій кардинально змінює світ навколо нас. Відділення «Комп’ютерних наук» має багато різних конструкторських рішень, наукових відкриттів. 16 вересня наукові керівники секцій знову вразили слухачів своїми креативними ідеями. 

    Конструкторські рішення і креативні ідеї! Перші заняття у відділенні комп’ютерних наукЗвичайно, не хочеться вірить, що комп’ютер скоро замінить людський мозок, тобто буде мислити, самонавчатись, розпізнавати. Але все можливо! Штучний інтелект – це актуальне питання сьогоднішнього дня. Науковий керівник секцій «Комп’ютерні системи та мережі», «Internet-технології та WEB дизайн» Дрєєв Олександр Миколайович і Мелешко Єлизавета Владиславівна окреслили план роботи, наголосили на постійному розвитку телекомунікаційних, інформаційних технологій. Дійсно, ІТ-технології – один із перспективних напрямків діяльності.

 

     Слухачі секції «Інформаційні системи бази даних та системи штучного інтелекту», «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми» були вражені тим, наскільки комп’ютер став важливим помічником для людини, тому що сучасні гаджети розпізнають різні мови в реальному часі, впізнають обличчя людини.Конструкторські рішення і креативні ідеї! Перші заняття у відділенні комп’ютерних наук

    Важливе значення має безпека, над цією проблемою продовжують працювати слухачі секції «Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем». Собінов Олександр Георгійович ознайомив із основним напрямом роботи «Технології програмування».

    Конструкторські рішення і креативні ідеї! Перші заняття у відділенні комп’ютерних наукСучасна освічена людина повинна швидко орієнтуватися в комп’ютерних системах. Зрозуміло, що неможливо прослідкувати за всіма новинками, але відділення комп’ютерних наук знаходиться в постійній динаміці, і надалі буде радувати гарними, цікавими дослідженнями. 

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: