» » Мистецтво і література – «безсмертний дотик до душі»! Продовжує працю відділення «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства»

Мистецтво і література – «безсмертний дотик до душі»! Продовжує працю відділення «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства»

Автор: aljona от 22-09-2017, 08:17

Мистецтво і література – «безсмертний дотик до душі»! Продовжує працю відділення «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства»Українська мова – багатовікове надбання народу. Саме в українських традиціях, звичаях поєднується нова й стара культура. Основою культурного розвитку кожної нації є її фольклор, він в досконалій мистецькій формі відображає життя, працю, боротьбу за кращу долю, історію, побут, думки, прагнення й погляди народу. У відділенні «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства» в новому навчальному році продовжують працювати і вивчати цікаві питання. 

Скарбничку цікавих досліджень продовжує поповнювати Волчанська Ганна Василівна на секції «Українська мова». Кожен повинен не тільки знати, як спілкуватися, але й орієнтуватися в інших важливих питаннях. 

Мистецтво і література – «безсмертний дотик до душі»! Продовжує працю відділення «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства»Науковий керівник секції «Українська література» Ратушняк Олександр Михайлович ознайомив із напрямком роботи, продекламував слухачам гарну українську поезію. Важливо розуміти, література – це не тільки навчальний предмет у школі. Кожен художній твір, поезія чомусь навчають, виховують багатогранну особистість. 

Незвичайний підхід до занять запропонувала Манойлова Ольга Миколаївна – науковий керівник секції «Зарубіжна література». Вивчаючи літературу інших народів світу, кожен буде мати змогу відчути себе справжнім туристом, тому що заочно опиниться в іншій країні.

Мистецтво і література – «безсмертний дотик до душі»! Продовжує працю відділення «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства»Талант ні в якому разі не можна приховувати. На секції «Літературна творчість» Частакова Надія Сергіївна надихнула слухачів гарними словами, доторкнулась до глибин душі.  

Мистецтво допомагає людині самоствердитися. Кожен художній витвір спонукає до роздумів. Головне розуміти мистецтво, відчувати, що хотів сказати геній. Бездумно неможливо споглядати на картини, читати книги письменників. Кириченко Олена Іванівна окреслила план роботи секції «Мистецтвознавство».

Мистецтво і література – «безсмертний дотик до душі»! Продовжує працю відділення «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства»Останнім часом склалася думка, що мистецтвом майже ніхто не цікавиться. Насправді, це не так! Часи, вподобання, погляди змінюються, але мистецтво, література залишаються актуальними завжди. 

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: