» » Здоров’я — це не все, але все без здоров’я — ніщо! Продовжує роботу відділення «Хімії та біології»

Здоров’я — це не все, але все без здоров’я — ніщо! Продовжує роботу відділення «Хімії та біології»

Автор: aljona от 25-09-2017, 10:40

    Здоров’я — запорука щастя й повноцінного життя. І хоча можна почуватися добре, слід пам'ятати, що про здоров'я треба дбати змалечку й постійно. Активно включилося в роботу відділення «Хімія та біологія». Не обійшлось без цікавих досліджень, наукові керівники наголосили на сучасних аспектах в медицині. 

    Рівні організації живої матерії, клітину як основну структурно-функціональну одиницю живої природи, репродукцію, будову, а також обмін речовин у клітині, віруси і т. д. будуть вивчати разом із керівником В. Ф. Скомарох в новому навчальному році на секції «Загальна біологія».Здоров’я — це не все, але все без здоров’я — ніщо! Продовжує роботу відділення «Хімії та біології»

   На секції «Біологія людини» продовжують вивчати розвиток, процеси життєдіяльності, походження людини. Науковий керівник О. В. Маркова зазначила: кожен повинен орієнтуватися в основних питаннях, які стосуються здоров’я, вміти застосовувати знання на практиці, щоб зміцнити організм, загартувати його, вберегти від різних захворювань, стати фізично здоровою, розвиненою людиною.

   Науковий керівник Л. А. Ульдякова на секції «Зоологія, ботаніка» звернула увагу, що вивчення тваринного, рослинного світу необхідне не тільки для загального кругозору. Деякі лікувальні рослини використовуються в народній медицині, можуть замінити шкідливі і дорогі ліки. Також слухачі будуть працювати над проблемою усунення небезпеки, збереження здоров'я.

Здоров’я — це не все, але все без здоров’я — ніщо! Продовжує роботу відділення «Хімії та біології»    Чітко окреслили план роботи керівники секцій Л. К. Святенко  «Хімія», В. П. Черній «Валеологія». Для юних хірургів, кардіологів, терапевтів продовжує працювати секція «Медицина», керівником якої є О. В. Нєворова. Фізичний стан залежить від емоцій, настрою, почуттів. В сучасному житті дуже багато стресів, як їх уникнути і постійно зберігати душевний спокій? Про все це цікаво розповідав своїм слухачам В. І. Куліш –  науковий керівник секції «Психологія». 

   Дуже багато цінностей у житті, але головне для людини здоров’я. Нові дослідження – це крок вперед у розвитку медицини! 

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: