» » Здобуваємо досвід! У Дніпрі відбувся Всеукраїнський семінар керівників територіальних відділень МАНУМ

Здобуваємо досвід! У Дніпрі відбувся Всеукраїнський семінар керівників територіальних відділень МАНУМ

Автор: aljona от 26-09-2017, 11:52

У Дніпрі з 19 по 22 вересня пройшов Всеукраїнський семінар-практикум для директорів територіальних відділень МАНУМ. На ньому висвітлювалась тема: «Сучасні форми партнерської співпраці навчальних закладів МАН України у контексті формування інноваційних компетентностей педагогів та учнів». На семінарі представляла Кіровоградську МАНУМ Ящук Т. А.  –  методист відділень «Філософія  та суспільствознавство», «Наук про землю», «Історія». Здобуваємо досвід! У Дніпрі відбувся Всеукраїнський семінар керівників територіальних відділень МАНУМ 

У обласній державній адміністрації відбулася офіційна частина, на якій учасників семінару привітав директор департаменту освіти і науки, кандидат технічних наук Демур А. Л. У виступі він говорив про те, наскільки визначною є подія. Також зазначив, що семінар представників різних областей – символ діалогу, єдності з різних куточків України. 

Дніпропетровське відділення МАНУМ презентувало діяльність слухачів наукових відділень біології, хімії, аграрних наук, екології. Також була можливість познайомитись з обдарованими учнями Петриківської середньої загальноосвітньої школи.

Здобуваємо досвід! У Дніпрі відбувся Всеукраїнський семінар керівників територіальних відділень МАНУММетодист КПНЗ «МАНУМ» ДОР» Самсонова Я. І. презентувала інтерактивні та 3-D технології, зупинилась на віртуальній 3-D екскурсії бібліотечним фондом Дніпропетровського національного історичного музею ім. Дмитра Яворницького. Цікаво розповідав методист Головня Є. М. про оn-line курси із фізики, математики. Найбільше вразила екскурсія в музей АТО.

Всі дні Всеукраїнського семінару-практикуму були насиченими, плідними. Учасникам МАНУМ пощастило, вони мали можливість активно попрацювати, збагатитися творчими ідеями, набути досвід. 


Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: