» » Англомовна школа для майбутніх економістів

Англомовна школа для майбутніх економістів

Автор: aljona от 29-09-2017, 14:41

З 17 по 24 вересня 2017 року на базі популярного унікального науково-освітнього комплексу України – «Міжнародного науково-креативного кемпу МАНЛАБ» (в Пущі-Водиці, м. Київ) Національного центру Малої академії Наук України проходила школа англійської мови Brainy English. Навчання в школі стало стимулом для подальшого розвитку, – поділилася Рудик Марія – слухачка секцій «Технологічні процеси та перспективні технології» (науковий керівник Піскова Світлана Вікторівна) та «Німецька мова» (науковий керівник Сізова Світлана Вячеславівна). Також про свої враження розповіла Ящук Дар’я - слухачка секції "Економічна теорія та історія економічної думки" (науковий керівник Сторожук Оксана Василівна).

 

 Англомовна школа для майбутніх економістів   

«Brainy English» – один з проектів НЦ «Мала академія наук України», спрямований на викладання спеціалізованої англійської мови для молоді і фахівців із різних галузей – медиків, економістів, правознавців. Першою науковою школою цього проекту стала англомовна школа з економіки для учнів – членів МАН.
Учасниками навчання стали 17 учнів із усієї України. Найважливішою мотивацією до участі було поглибити знання з дисципліни, а також потренувати професійну англійську, адже в сучасному світі для успішної освіти і кар’єри знання цієї мови є обов’язковою умовою.Англомовна школа для майбутніх економістів
З першого ж дня учасники почали продуктивно працювати. Кожного дня проводились заняття з англійської мови на профільну тему та лекції відомих економістів. Лектор Олександр Підчоса, кандидат економичніх наук, ІМВ КНУ ім. Шевченка провів заняття на тему «Основи нової ресурсної революції». Наступного дня було багато мовної практики та веселощів англійською мовою від нашого викладача Matt Maki. 
Англомовна школа для майбутніх економістівГоловною подією четвертого дня став візит до компанії Deloitte, де учасники говорили про ефективну комунікацію та сталий розвиток (Делойт входить до «великої четвірки» аудиторських компаній). Олександр Подденежний, викладач з KROK Business School провів практичне та цікаве заняття з бізнес управління. Всі проведені лекції та екскурсії суттєво покращили знання з профільної англійської лексики та економіки. Цікавою та захопливою була екскурсія на ангійській мові по місту Києву! А в останній день школи учасники захищали свої проекти та отримали сертифікати. 
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: