» » Переможці в різних номінаціях І етапу конкурсу «Майбутнє України»

Переможці в різних номінаціях І етапу конкурсу «Майбутнє України»

Автор: aljona от 4-10-2017, 09:12
   Декілька років поспіль виставка-конкурс «Майбутнє України» привертає талановиту молодь до участі в дослідницьких програмах і допомагає реалізувати свої інноваційні проекти в майбутньому. Конкурсанти презентували сучасні і актуальні на сьогоднішній день роботи.
Переможці в різних номінаціях І етапу конкурсу «Майбутнє України»  В номінації «Електроніка та приладобудування» перше місце виборов Назар Марченко з роботою «Створення інформаційної системи для надання ветеринарної допомоги». Декілька місць визначили в номінації «Матеріалознавство та перспективні технології»:

Перше місце здобув Артем Самсонов, презентувавши роботу «Використання неньютонівської речовини як аморизатор у бронежилетах».
•Друге місце зайняв Данило Чесницький, ознайомив зі своєю роботою «Видобування електроенергії з атмосфери», а також Владислав Козаков «Використання блукаючих струмів планети», Марія Рудик «Термопокриття».
Переможці в різних номінаціях І етапу конкурсу «Майбутнє України» Вітаємо переможця в номінації «Машинобудування» - Назара Щоку. Він виступив з роботою «Створення генераторів на ОРЦ (органічному циклі Ренкіна)».
   На сьогоднішній день дуже багато незвичайних розробок, які стосуються робототехніки. Марина Щелконогова презентувала проект «Створення перчатки, що відтворює відстань в тактильному та звуковому форматі» в номінації «Робототехніка та робототехнічні системи» 
   В номінації «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології» вдалось перемогти Ярославу Чугаю, він виступив із роботою «Реалізація керування системою освітлення міста через однофазну електромережу в межах концепції «розумне місто».
    Пам’ятайте, успішна людина зазвичай встановлює свою наступну мету, але не занадто вище своїх останніх досягнень. Таким чином, вона постійно підвищує рівень своїх прагнень. Бажаємо не зупинятись, до кінця дійти своєї мети!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: