» » Талановита людина – талановита у всьому!

Талановита людина – талановита у всьому!

Автор: aljona от 6-10-2017, 14:25

Талановита людина – талановита у всьому!   Науковий керівник секції «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми», доцент кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення Центральноукраїнського національного технічного університету, кандидат технічних наук – Єлизавета Мелешко презентувала свою збірку поезії «Единство». В ній представлена філософська, соціальна та інтимна лірика.

    Цікаво, що Єлизавета Мелешко першу поезію написала в старших класах. Потім почала публікувати в Інтернеті на сайтах, присвячених поезії. Хоча постійно мріяла опублікувати свою збірку. Коли на Сході України почалися бойові дії, Єлизаветі прийшлось із сайту видалить свій профіль, де було дуже багато публікацій. Тоді поетеса вирішила вже не чекати, і порадувала своєю неперевершеною збіркою, в яку увійшли 250 поезій, написані українською та російською мовами. 

Талановита людина – талановита у всьому!   Здавалось би, людина викладає технічні дисципліни, і має таку тонку душу. В вільний час, коли з’являється натхнення, пише прекрасну поезію. Бажаємо подальших успіхів! 

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: