» » В Знам’янці для керівників НТУ відбулось засідання мобільного консультпункту МАНУМ

В Знам’янці для керівників НТУ відбулось засідання мобільного консультпункту МАНУМ

Автор: aljona от 9-10-2017, 10:35
В Знам’янці для керівників НТУ відбулось засідання мобільного консультпункту МАНУМ   На базі відділення освіти, молоді та спорту райдержадміністрації для керівників районного та шкільних НТУ відбулося засідання мобільного консультпункту Кіровоградської МАНУМ. В. Г. Сидоренко – начальник відділу освіти Знам'янської районної державної адміністрації подякувала всім методистам, науковим керівникам секцій за підготовлені виступи.
   Т. А. Ящук – методист історико-географічного відділення розповіла про роботу Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді. К. В. Балашова – методист фізико-математичного відділення ознайомила з результативністю наукових товариств у другому (обласному) етапі конкурсу-захисту. 
   Про наукову діяльність як особливу форму пізнавальної діяльності повідомила І.П. Краснощок – керівник наукової секції педагогіки. Детально пояснила, як писати наукові роботи з історії – С. В. Проскурова (керівник наукової секції з етнології). 
   Якою повинна бути наукова робота з української літератури, пояснив О. М. Ратушняк (керівник секції з української літератури). Про написання наукових робіт у фізико-математичному відділенні розповіла Л. І. Яременко (керівник секції з прикладної математики).В Знам’янці для керівників НТУ відбулось засідання мобільного консультпункту МАНУМ 
   Слухачка секції комп’ютерні системи та мережі Марина Щелконогова виступила з презентацією «Створення перчатки, що відтворює відстань у тактильному та звуковому форматі». З цією роботою вона перемогла на Всеукраїнському конкурсі. 
  Засідання в такому форматі будуть проводитись і надалі з метою надання консультацій щодо написання та оформлення наукових робіт, а саме: вибору теми дослідження, визначення актуальності новизни  науковості дослідження, вибору відповідних форм проведення досліджень.


Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: