» » Залучення вчителів, керівників НТУ міста Світловодськ до співпраці в Кіровоградської МАНУМ

Залучення вчителів, керівників НТУ міста Світловодськ до співпраці в Кіровоградської МАНУМ

Автор: aljona от 12-10-2017, 09:20
  Залучення вчителів, керівників НТУ міста Світловодськ до співпраці в Кіровоградської МАНУМВ Малій академії наук учнівської молоді Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) відбулось засідання для керівників НТУ «Галактика», яке було створено на базі навчально-виховного комплексу «Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4» та вчителів історії, хімії, біології, фізики м. Світловодська.
  Наукові керівники секцій Кіровоградської МАНУМ ознайомили з основними напрямками діяльності, розповіли про особливості співпраці, надали цінні рекомендації, як залучити учнів до написання наукових робіт.
  Ковальов Ю. Г. (науковий керівник секції «Аерофізика та космічні дослідження») окреслив основні етапи підготовки слухачів, ознайомив з актуальною і цікавою тематикою, сучасною платформою «Розумне місто». 
  Онойко Ю. Ю. (науковий керівник секції «Географія і ландшафтознавство») звернув увагу на те, що тільки плідна праця дає гарний результат. Також науковий керівник поділився зі своїм досвідом роботи з слухачами МАНУМ, дав поради, як підготувати переможця до Всеукраїнського конкурсу-захисті науково-дослідницьких робіт.
  Науковий керівник секції «Етнологія» Проскурова С. В. зазначила, що напрями сучасної історії необмежені, можна проводити історико-етнологічний аналіз, етнографічні експедиції, досліджувати свій рідний край. Головне, щоб теми були актуальними і цікавими для сьогодення. Дякуємо за співпрацю і активну участь!Залучення вчителів, керівників НТУ міста Світловодськ до співпраці в Кіровоградської МАНУМ
Залучення вчителів, керівників НТУ міста Світловодськ до співпраці в Кіровоградської МАНУМЗалучення вчителів, керівників НТУ міста Світловодськ до співпраці в Кіровоградської МАНУМ


Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: