» » Відбувся Всеукраїнський семінар-практикум координаторів конкурсу «МАН-Юніор»

Відбувся Всеукраїнський семінар-практикум координаторів конкурсу «МАН-Юніор»

Автор: aljona от 13-10-2017, 11:55

З 10 по 12 жовтня методист Кіровоградської МАНУМ Балашова К. В. брала участь у Всеукраїнському семінарі-практикуму координаторів міжнародного інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор»: «Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів-членів МАН», який відбувався у Києві. В перший день С. Ю. Білоус – завідувач філії (науково-дослідної експериментальної лабораторії) Національного центру МАНУ, керівник інноваційного педагогічного проекту «Школа-МАН» детально розповіла про організацію проведення конкурсу МАН-Юніор Ерудит та МАН-Юніор Дослідник.

Відбувся Всеукраїнський семінар-практикум координаторів конкурсу «МАН-Юніор»Також були проаналізовані результати Всеукраїнського інтерактивного конкурсу, методика підготовки та особливості проведення. Цікавими були дискусії, обговорення нових підходів до навчання в системі «Школа-МАН».

11 жовтня відбулася захоплююча екскурсія до Інституту фізики Національної академії наук України. В цей же день корисною інформацією на семінарі поділилася В. М. Мазнюк (заслужений вчитель України), ознайомила з методикою складання тестових завдань з історії та проведення конкурсу «МАН-Юніор». Наступного дня на семінарі обговорювалися доповіді та обмінювалися думками щодо вдосконалення організації конкурсів «МАН-Юніор».

Всеукраїнські семінари-практикуми в такому форматі дуже корисні, тому що дають змогу дізнатись, як готувати слухачів до дослідницької діяльності, конкурсу.

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: