» » Виставка-презентація від КМАНУМ в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge»

Виставка-презентація від КМАНУМ в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge»

Автор: aljona от 17-10-2017, 08:43
     Виставка-презентація від КМАНУМ в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge»10 жовтня в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge» відбулася виставка-презентація від Малої академії наук. На виставці-презентації від Кіровоградської МАНУМ представлили свої проекти чотири юних науковця: Артеменко Артем, Самсонов Артем – слухачі секції «Теоретична фізика» (науковий керівник Мірошниченко О.І.) та Марченко Назар, Лещенко Оксана – слухачі секції «Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка» (науковий керівник Мітленко Л.О.).
     Всього на виставці презентовано біля 80 робіт із різних регіонів України. Члени журі особливо відзначили 4 проекти, які мають вагоме значення у сучасному світі. Серед них Марченко Назар та Самсонов Артем, які крім диплома учасника нагородженні цінними подарунками.
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.